А нещодавно дізналась, що наш десятирічний син «зливає» всі наші сімейні таємниці бабусі

Ірина Григорівна, мама чоловіка, живе в сусідньому будинку. Звичайно, вона, як і будь-яка пенсіонерка, приходить до нас ледве не щодня й намагається бути в курсі всіх наших справ. Нічого не вдієш, свекруха приходить до мене й розповідає як я маю будувати стосунки з її сином, що готувати, як правильно з ними розмовляти. Я не могла зрозуміти, звідки літня жінка знає все, що в нас відбувається. Я нічого їй не розповідаю, чоловік – тим більше він взагалі не балакучий.

А нещодавно дізналась, що наш десятирічний син «зливає» всі наші сімейні таємниці бабусі, адже вона розпитує, що батьки говорили, а чому посварились. Ні, ми не скандалимо, але часом бувають якісь непорозуміння. Так от, коли син це бачить – розповідає бабусі.

Вирішила поговорити про це з сином, сказала, що бабусі необов’язково розповідати прямо все. Тому ми з ним порозумілись й вирішили, що так більше не буде.

А нещодавно приходить до мене свекруха й каже:

– Ти нащо проти мене онука налаштовуєш?

– Що? – Не зрозуміла я. – Я б ніколи в житті так не вчинила. Звідки ви таке взяли?

– Я до онука – а він каже: я сказати нічого не можу – мама не дозволяє тобі говорити.

От тепер і не знаю, як пояснити свекрусі, що я не маю нічого проти неї, просто не хочу, щоб наше сміття виносилось на загал. Але свекруха на мене вже добряче образилась, навіть не говорить. Виходить я сама в цьому винна.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 + one =

А нещодавно дізналась, що наш десятирічний син «зливає» всі наші сімейні таємниці бабусі