А нещодавно свекруха почала вмовляти мого чоловіка, що він взяв її жити до нас. Тут вже я не витримала й висказала Ніні Миколаївні все, що думаю

Ніна Миколаївна, мама мого чоловіка, до весілля здавалась мені розумною та дбайливою жінкою. Вона телефонувала кілька разів на день, аби дізнатись як наші справи. Але після нашого одруження така надмірна увага почала відверто набридати. Адже мало того, що свекруха телефонувала щопівгодини, так ще й почала приїздити кожних вихідних до нас.

Зрозумійте правильно, я – адекватна невістка, яка прекрасно розуміє, що свекруха повинна приїздити в гості, але ночувати у нас кожного тижня – це трохи занадто, враховуючи те, що свого житла ми не маємо. Зараз наше матеріальне становище з чоловіком не дозволяє нам навіть винаймати окрему квартиру, тому ми живемо разом ще з однією молодою парою у двокімнатній квартирі. Наша кімнатка невелика, ледве нам з чоловіком вистачає місця, а тут ще й Ніна Миколаївна приїздить, бо їй, бачте, сумно одній в селі.

А нещодавно свекруха почала вмовляти мого чоловіка, що він взяв її жити до нас. Тут вже я не витримала й висказала Ніні Миколаївні все, що думаю. Я спочатку намагалась спокійно їй пояснити, що якби у нас було власне житло й достатньо місця – це була б інша розмова, але переїжджати до нас в орендовану кімнату трохи безглуздо, беручи до уваги, що свекруха ще повна сил і цілком може жити сама у власному будинку.

Але, як і можна було очікувати, моя відвертість не була розцінена належним чином. Ніна Миколаївна образилась і сказала, що не очікувала від невістки такої бездушності. Чоловік на мене також образився, мовляв, я тільки про власний комфорт думаю. А я не можу зрозуміти, чому вони не хочуть зрозуміти мене!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twelve − 4 =

А нещодавно свекруха почала вмовляти мого чоловіка, що він взяв її жити до нас. Тут вже я не витримала й висказала Ніні Миколаївні все, що думаю