А от уже після весілля, коли постало питання де ми з молодою дружиною будемо жити, я почув дуже невтішну новину

Батьки Світлани завжди планували, що донька житиме з ними. Так, вони розуміли, що вона рано чи пізно вийде заміж і створить свою сім’ю, але все ж для батьків дружини подальша доля їхньої доньки була вирішена – вона житиме з ними й тільки з ними.

Спочатку, коли ми зі Світланою тільки зустрічались її батьки ні слова не говорили про свої плани на життя доньки. А от уже після весілля, коли постало питання де ми з молодою дружиною будемо жити, я почув дуже невтішну новину – Світлану тато з мамою нікуди не відпускають.

Поки у нас немає власного житла, я планував, що ми поживемо в орендованій квартирі, яку я винайняв заздалегідь. Але батьки дружини були не в захваті.

– Ми хотіли, щоб Світланка була біля нас, – говорила теща, – нам так необхідна допомога, ми вже не молоді.

– Розумію, – намагався пояснити я, – але ваша донька – тепер моя дружина й ми хотіли б жити окремо.

– Але ж у вас немає де! – Обурювався тесть. – А у нас є місце, навіщо вам платити гроші чужим людям?!

Ні, мені не хотілось жити з батьками дружини не тому, що я – егоїст, просто ціную особистий простір й хочу, що ніхто не втручався у наші справи з дружиною. Мій старший брат живе з моїми батьками і я знаю, як вони люблять лізти у стосунки брата з дружиною. Вони, хоч і не конфліктні люди, але, зі слів брата, жити з ними нестерпно. Через батьків брат постійно свариться з дружиною, тому я не хочу собі такою долі. Краще вже платитиму гроші чужим людям, аніж сваритимусь з рідними.

Поговорив з дружиною – вона згідна. Каже, що жити разом з батьками – це неправильно, тим більше Світлана розуміє, що батьки змушуватимуть її прибирати й готувати на цілу родину, а вона врешті-решт працює й це не входить в її плани.

Але тесть з тещею ображаються, мовляв, діти невдячні, бо з батьками жити не хочуть. Вони ніяк не хочуть зрозуміти, що для нас важливо пожити окремо, щоб краще звикнути один до одного. А пояснити їм цього не можемо.

Що порадите?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − 10 =

А от уже після весілля, коли постало питання де ми з молодою дружиною будемо жити, я почув дуже невтішну новину