А вчора мені зателефонувала спільна знайома й сказала, що Катя купила машину. І неабияку, а представницького класу, не з дешевих. Я була в шоці, адже коли востаннє бачилась з невісткою за кілька днів до того, та просила в мене заплатити за її замовлення в кафе, адже вона не має грошей

Мій брат Богдан нещодавно розлучився з жінкою Катею. Залишив її саму з восьмирічною донькою. Звичайно, і я й батьки засуджували вчинок брата, адже розлучення для нас було чимось неприйнятним, а тим більше коли є спільна дитина. Богдан нам причину свого вчинку не пояснював, навпаки, навіть образився, що ми не на його боці. Та коли брат зрозумів, що його ніхто не підтримає – перестав з нами спілкуватись.

А ми з батьками почали більше приділяти увагу Каті та маленькій Яні. Кликали невістку в гості, допомагали чим могли, а батьки навіть дали їй чималу суму грошей, які відкладали на старість.

Звичайно, я могла б на них образитись, адже це я їхня дочка, а зараз теж живу сама в орендованій квартирі, заробляю небагато. Але я з розуміння поставилась до їхнього бажання допомогти невістці та онучці, врешті, це ж мій брат залишив Катю. Навіть я зі своєї крихітної зарплати намагалась відкладати якусь суму, щоб купити племінниці нову іграшку чи сукню. Та й про Катю не забувала. Купую собі щось з косметики – беру два екземпляри, собі і їй, адже звідки в матері-одиначки гроші? Купую нову кофтинку – теж беру ще одну для невістки, нехай і вона в новому вбранні покрасується. Їхала на море влітку, наскладала грошей, щоб і Катя з донечкою поїхали разом зі мною. Ще й батьки мої допомогли їм на квитки.

А вчора мені зателефонувала спільна знайома й сказала, що Катя купила машину. І неабияку, а представницького класу, не з дешевих. Я була шокована, адже коли востаннє бачилась з невісткою за кілька днів до того, та просила в мене заплатити за її замовлення в кафе, адже вона не має грошей! А зараз машину купила!

Сьогодні я сама прийшла до Каті додому, щоб усе з’ясувати. Коли я запитала, чи вона справді купила машину, невістка це підтвердила. На моє запитання навіщо, вона відповіла, що довго «збирала на це гроші, адже втомилась їздити по маршрутках».

Значить, я і мої старенькі батьки, можуть їздити в маршрутці, ще й фінансово допомагати Каті, а вона всі отримані від нас гроші складала, щоб купити автомобіль, ще й такий дорогий! Катя сказала, що нічого поганого в цьому не бачить, вона ні в мене, ні в моїх батьків не просила їй допомагати, це було наше рішення, а вона просто не відмовлялась.

Ввечері я зателефонувала братові, адже не хотіла розповідати це все батькам, щоб їх не розчаровувати. Богдан сказав, що Катя завжди любила гроші та розкіш, саме через це вони й розлучились. А він просто не хотів раніше говорити погано про колишню дружину. Тільки зараз я зрозуміла, що підтримувати треба було брата, а не невістку! Але що вже поробиш, час показав, хто є хто!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four × 5 =

А вчора мені зателефонувала спільна знайома й сказала, що Катя купила машину. І неабияку, а представницького класу, не з дешевих. Я була в шоці, адже коли востаннє бачилась з невісткою за кілька днів до того, та просила в мене заплатити за її замовлення в кафе, адже вона не має грошей