А зараз до батьків переїхала моя сестра з дітьми. Племінники постійно галасують, псують меблі. Сестра живе коштом батьків, які, до речі, даю я.

Моя молодша сестра вже зовсім знахабніла – рік тому розлучилась з чоловіком й переїхала до батьків разом зі своїми трьома дітьми, аби сісти їм на шию.

Чому мене це хвилює? Поясню. Я почав працювати у вісімнадцять й до цього часу, а мені зараз сорок, зміг сам побудувати успішний бізнес. Мені ніхто не допомагав, а я й не просив. Спочатку, коли навчався, брався за будь-яку роботу, щоб не просити грошей у батьків. Тому, коли сам всього досягнув не змін ні від кого почути, що мені допомогли.

Але батькам та молодшій сестрі я завжди фінансово допомагав. Ну, звичайно, коли сестра вирішила виходити заміж за чоловіка, який не дуже нам всім подобався, я перестав її фінансувати, адже тепер це був обов’язок її чоловіка.

Але чоловік сестри особливо заробляти не намагався. Все, на що він був здатний – зробити сестрі трійку дітей й зрадити, поки вона копошиться з малечею. Ми всі розуміли, що цим рано чи пізно могло б закінчитись.

Сестрі не залишилось нічого іншого, як йти від нього. А йти, крім батьківського дому, їй нікуди.

Кілька років тому я вирішив, що батьківська хата в селі вже непридатна до життя, тому я продав її, доклав немалу суму й купив їм квартиру в новобудові у місті недалеко від себе. Зробив хороший ремонт й купив якісні меблі. А зараз туди до батьків переїхала моя сестра з дітьми. Племінники постійно галасують, псують меблі. Сестра живе коштом батьків, які, до речі, даю я.

Ніяк не можу второпати, чому сестра не може взяти відповідальність за своє життя – влаштуватись на роботу, орендувати квартиру?

«Розумієш, – виправдовується сестра, – я – жінка, мені тяжко знайти гідну роботу

Так, в мене є можливість утримувати ще й сім’ю сестри, але не вважаю за потрібне це робити, адже так вона ніколи не стане самостійною. Крім того, в мене ще є свої діти, тому чому я маю дбати про племінників, якщо цим повинен займатись їхній батько?

Хочу захистити батьків, щоб вони в старості змогли жити спокійним життям, а не думали про те, що мають дбати про онуків. Але сестра вважає мене бездушним, бо я не хочу утримувати її та племінників.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 − four =

А зараз до батьків переїхала моя сестра з дітьми. Племінники постійно галасують, псують меблі. Сестра живе коштом батьків, які, до речі, даю я.