Але коли батько дізнався, куди я витратила зарплату – розгнівався

Нас із молодшим братом виховував батько. Мами не стало давно, тому ні про яке жіноче виховання не могло йти мови. На щастя, мене на канікули деколи забирала батькова сестра, щоб я проводила час з її доньками. Саме завдяки тітці я побачила, що таке косметика і як нею правильно користуватись, дізналась, що у жінок є багато гарних речей, наприклад, парфуми або маленькі сумочки. До цього я бачила тільки батьковий одеколон і не уявляла, що є інші види аксесуарів, окрім мого шкільного портфеля. Дякуючи тітці та сестрам я дізналась, що жінкам дуже пасують сукні, а окрім кросівок є ще туфлі на підборах.

Одного разу, коли я була підлітком, попросила в тата грошей на тональний крем – у мене з’явились перші прищики, через які я комплексувала. Тато тільки посміявся з мене і сказав, що не дасть гроші на подібні дурниці, мовляв, рано мені ще користуватись косметикою і привертати чоловічу увагу.

В той момент, проковтнувши сльози, я вирішила, що коли виросту обов’язково зароблю собі багато грошей і куплю гарний туалетний столик, як у тітки, де буде стояти багато кремів та парфумів. Також у мене буде ціла шафа з сукнями, які я носитиму кожного дня. І, взагалі, стану справжньою жінкою.

Зараз мені вісімнадцять. Місяць тому я закінчила навчання й отримала першу в житті зарплату – влаштувалась медсестрою у хірургію. Нічні чергування давались мені нелегко, але яким було моє задоволення, коли я йшла додому з торгового центру, тримаючи в руках пакет із новою сукнею і маленьку коробочку хороших парфумів.

Але коли батько дізнався, куди я витратила зарплату – розгнівався. Він сказав, що якщо я так бездарно витрачатиму гроші, то мене ніхто не візьме заміж, не дивлячись навіть на мою сукню!

Так, я знаю, що не варто було витрачати всі гроші одразу, але ж це було моєю мрією! Але, на жаль, батькові цього не зрозуміти!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eighteen − seventeen =

Але коли батько дізнався, куди я витратила зарплату – розгнівався