Але нещодавно сталось те, про що Максим навіть не міг подумати. До нього прийшов Роман і розповів те, від чого волосся стає дибки

Роман та Максим не лише жили по сусідству, а й були найкращими друзями. Сталось так, що вони ходили в один клас, разом служили в армії та навчались в інституті. Тільки от працювати хлопці пішли в різні організації – Роман влаштувався програмістом в одну з провідних компаній, а Максим пішов вчителювати в школу. Звичайно, вчитель інформатики заробляв в рази менше за програміста, але Максим був щасливим, адже зустрів у шкільних стінах своє кохання. Марина – вчителька молодших класів, виявилась дуже гарною та розумною дівчиною. Вони з Максимом почали зустрічатись майже одразу.

Звісно, Максим вирішив за потрібне познайомити свою кохану з найкращим другом. Але в момент знайомства Максимові здалось, ніби між Романом та мариною промайнула якась іскра. Він поділився своїми страхами з другом. Але Роман його заспокоїв, сказавши, що Марина, звичайно, хороша дівчина, але не в його смаку, тому другові нема чого хвилюватись. Марина, почувши про побоювання свого хлопця, тільки розсміялась, сказавши, що на такого, як Роман в житті б не глянула.

Пройшло кілька місяців. Максим з Мариною щодня весело проводили час, а деколи гуляли втрьох – з Романом. Максим більше ніколи не бачив, щоб його дівчина з другом якось дивно переглядались. Між ними були суто дружні стосунки, тому Максим був спокійним.

А на Новий Рік кохана подарувала Максимові доволі неочікуваний, але приємний подарунок – позитивний тест на вагітність. Хлопець був на сьомому небі від щастя. Він завжди мріяв бути батьком, тому одразу запропонував Марині вийти за нього заміж. Дівчина погодилась. Весілля запланували на весну. Звичайно, свідком на весілля запросили Романа.

Максим цілу зиму бігав, наче на крилах, готуючись до весілля та народження сина. Так, на УЗД молоді батьки побачили, що в них буде хлопчик. Максим навіть задумувався над тим, щоб назвати сина Романом – на честь найкращого друга.

Але нещодавно сталось те, про що Максим навіть не міг подумати. До нього прийшов Роман і розповів те, від чого волосся стає дибки. Виявляється, син Максима, появу якого той так чекає, насправді від Романа.

Максим не знав, як реагувати на цю новину й чи вірити їй. Але коли він запитав у Марини чи це правда, та не витримала й зізналась, що насправді у неї вже давно стосунки з Романом, але дівчина не знала, як зізнатись про це нареченому.

В той момент весь світ Максима зазнав краху. Хлопець не знав, як жити далі, адже все, що він любив і про що мріяв, виявляється, належить не йому. Той день став для Максима найгіршим в житті, адже це була подвійна зрада.

З того часу пройшло два роки. Роман одружився з Мариною, в них народився син. Живуть вони, по правді кажучи, як кіт з собакою. А от у Максима все доволі непогано. Він одружився з прекрасною дівчиною Вікторією. Зараз вони очікують народження доньки. Максим ніколи не шкодує про те, що сталось, адже вважає, що усі удари долі – це сходинки на шляху до кращого.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

sixteen + 10 =

Але нещодавно сталось те, про що Максим навіть не міг подумати. До нього прийшов Роман і розповів те, від чого волосся стає дибки