Але Оксана поспішила мене розчарувати – батько запросив її на свято з однією умовою: без мене та моїх дітей

Батьки Оксани були проти нашого шлюбу. Річ у тому, що я вдівець і у мене є двоє дітей від першого шлюбу. Тим більше я старший за Оксану на чотирнадцять років. Родина дружини вважає, що дівчина могла вийти заміж за хлопця свого віку, який не був одружений. Моїх дітей всі вважають тягарем для молодої дівчини.

Але насправді все не так. Ми з Оксаною щиро кохаємо один одного і її абсолютно не пригнічує наша різниця у віці. Діти у мене не маленькі. Старшому синові дванадцять, а донечці шість. Звичайно, маму Оксана не замінить, але любить дітей, наче рідних і змогла вибудувати з ними дружні стосунки. Діти теж її люблять і навіть довіряють свої таємниці. Я намагаюсь не завантажувати молоду дружину надмірним піклуванням про моїх дітей і намагаюсь допомагати її по господарству. Заробляю я хоч і не мільйони, але намагаюсь забезпечити дружину всім необхідним, тому вважаю, що я не найгірший варіант для Оксани. Але її батьки так не думають.

Ми уже два роки як одружені, але тесть з тещею й досі не сприймають мене як зятя. Дочці вони зрідка телефонують, запрошують в гості. Але без мене. Дітей моїх вони також не сприймають, адже вважають, що їхня дочка займається невиправданою благодійністю, виховуючи моїх дітей.

Я намагався налагодити стосунки з батьками дружини, але жодна спроба не увінчалась успіхом. Вони відверто показують мені своє несприйняття.

Але позавчора дружина сказала, що її батькові наступного четверга виповнюється шістдесят років. Тесть планує святкувати в ресторані, де він замовив зал аж на вісімдесят осіб, адже планує зібрати всю родину. Я зрадів, подумавши, що це буде чудова нагода помиритись з родиною дружини. Але Оксана поспішила мене розчарувати – батько запросив її на свято з однією умовою: без мене та моїх дітей. Мене така новина дуже розчарувала, адже я прекрасно розумів, що стовідсотково, що в ресторан тесть запросить Михайла, колишнього нареченого Оксани, якого її батьки дуже вже хотіли бачити своїм зятем. Звичайно, в дружині я впевнений, але мені неприємно буде усвідомлювати, що поки я знаходитимусь вдома з дітьми Оксані «свататимуть» її колишнього. Тому я чесно сказав дружині, що не дуже хочу, аби вона йшла без мене на цей ювілей. Оксана з розумінням поставилась до мого побажання й сказала, що й сама не дуже хоче йти, адже теж відчуває, що там буде Михайло і її батьки робитимуть все можливе, аби звести її з колишнім. Тим більше Оксану також обурило, що батьки, які запросили всю рідню, не хочуть бачити її чоловіка з дітьми.

З того часу батьки дружини озлобились на мене ще більше. Говорять, що я налаштовую доньку проти них. Ну що ж, нехай.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 − six =

Але Оксана поспішила мене розчарувати – батько запросив її на свято з однією умовою: без мене та моїх дітей