Але потім постало ще одне питання: Денис захотів привести молоду дружину в однокімнатну квартиру, яку ми купили для обох синів

У нас із чоловіком два сини з різницею в три роки. Максим, старший син, закінчивши школу, вирішив вступити в університет у нашому обласному центрі. Два роки він пожив у гуртожитку, але здоров’я в сина було слабеньке, а там ні виспатись, ні поїсти нормально не можна, тому ми з чоловіком вирішили вкласти заощаджені гроші в нерухомість й придбати квартиру в місті, щоб Максим міг там жити.

Згодом навчатись в обласний центр приїхав і наш молодший син Денис. Звісно, що жити він почав у квартирі разом зі старшим братом. Квартира хоч і однокімнатна, але все ж краще, ніж в гуртожитку. Хлопці дружили й допомагали один одному. Коли Максим закінчив навчання, він пішов працювати й допомагав фінансово молодшому братові.

Але коли Денис закінчив інститут, вирішив одружуватись. Нареченою виявилась його колишня одногрупниця Олена. Вона дівчина сільська з незаможної родини. Відповідно, її батьки ніяких грошей на весілля давати не стали, адже просто не мали звідки їх взяти. Ми з чоловіком мовчки оплатили все весілля самі.

Але потім постало ще одне питання: Денис захотів привести молоду дружину в однокімнатну квартиру, яку ми купили для обох синів. Максим такій новині, м’яко кажучи, не зрадів, адже він жив тут з самого початку, ще коли молодший брат навчався в школі. Тим більше за останні роки старший син зробив там ремонт власним коштом, купив нові меблі та побутову техніку. А зараз Денис просить його з’їхати! Максим почав вмовляти нас з чоловіком, щоб ми поговорили з молодшим сином, аби той з молодою дружиною сам винайняв житло, а не приводив її у квартиру, де живе старший брат.

Коли ми намагались поговорити про це з Денисом, той обурився і сказав, що логічніше було б Максиму з’їхати в орендоване житло, адже він не має сім’ї й, до того ж, непогано заробляє, на відміну від Дениса, який тільки-но стає на ноги.

Як не старались ми з чоловіком помирити синів, але тільки дужче їх розсварили. Кожного з них нам по-своєму шкода, але розв’язати питання так, щоб ніхто не образився – не виходить. Ми з чоловіком вирішили продати ту квартиру, що стала «яблуком розбрату», а гроші поділити між синами навпіл, а далі нехай роблять, що хочуть!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one + eighteen =

Але потім постало ще одне питання: Денис захотів привести молоду дружину в однокімнатну квартиру, яку ми купили для обох синів