Але тато нічого не хотів чути про хворого брата, поки не дізнався, що той відписав мені свою квартиру. Тоді батько прибіг до мене з’ясовувати стосунки

Кілька років татового брата, мого дядька, розбив параліч. Він чоловіком він був ще не старим, але внаслідок хвороби став зовсім немічним. Ані дітей, ані дружини в нього не було тому довелось мені як єдиній племінниці взяти на себе опіку за ним. Я доглядала за дядьком щиросердечно, адже мені було його шкода, але, на жаль, нещодавно його не стало. Організацію прощальної церемонії довелось мені робити власним коштом, адже з родичів у нього була тільки я та мій батько.

Але тато нічого не хотів чути про хворого брата, поки не дізнався, що той відписав мені свою квартиру. Тоді батько прибіг до мене зясовувати стосунки.

Вона по праву мала перейти мені, адже я його рідний брат і родич ближчий, аніж племінниця! – З порогу почав кричати батько.

– То, може, тобі треба було за ним доглядати, коли він лежав хворий? – Не витримала я.

– Та що ти розумієш?! – Тато добряче розлютився – Заморочила дядькові голову, аби отримати квартиру! Аферистка!

Чути такі слова, коли це неправда – дуже боляче. Вдвічі неприємніше, коли таке говорить рідний батько. Звичайно, стосунки з ним в мене не найкращі, але я й досі залишаюсь його дочкою.

Все почалось тоді, коли не стало мами. Батько якось різко від мене віддалився. Навіть коли ми жили в одній квартирі, то майже не спілкувались, адже він завжди давав мені зрозуміти, що йому не до мене. А потім тато одружився. Його друга дружина й взагалі була проти того, аби я приходила до них додому, а я й не дуже наполягала. Саме тоді наше спілкування обірвалось остаточно. Востаннє я зателефонувала татові, аби сказати, що його брат паралізований, але тато дав зрозуміти, що йому це нецікаво й не варто його турбувати через подібні «дурниці».

А зараз він прибіг сам, але лише задля того, аби відібрати в мене квартиру, яку заповів дядько. У мене є власне житло, як і в тата й мені дядькова квартира не дуже потрібна, просто неприємно, що рідні так до мене ставляться. Через гроші тато ладний відмовитись навіть від єдиної доньки!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × four =

Але тато нічого не хотів чути про хворого брата, поки не дізнався, що той відписав мені свою квартиру. Тоді батько прибіг до мене з’ясовувати стосунки