Але уже через кілька тижнів спільного життя, я почала розуміти, якої помилки допустилась

Коли ми з Данилом одружились почали жити в орендованій квартирі. Щоправда, за пів року усі гроші, подаровані нам на весілля, пішли на оплату оренди. Заробляли ми не багато, тому така розкіш, як окреме житло, нам не світила. Почали думати, де жити далі. У батьків чоловіка – не варіант, адже вони самі живуть в комунальній квартирі. А от у моїх батьків був хоч і не новий, але свій будинок у приватному секторі. Звичайно, він більше схожий на сільську хату, ще й умов там немає, але місця достатньою.

Тому вирішили ми переїхати до моїх батьків. Вони спочатку радо нас прийняли, мовляв, разом веселіше. Але уже через кілька тижнів спільного життя, я почала розуміти, якої помилки допустилась.

Батько, як з’ясувалось, вважає, що мій чоловік зобов’язаний після роботи допомагати йому в гаражі та на городі. Я проти цього, адже Данило й так тяжко працює протягом дня, йому не до допомоги батькові. А тато ображається, бо, бачте, зять у нього «безрукий та ледащий».

Щодо мене, то мама теж вважає мене поганою господинею, адже я готую не так, як звикла вона. Ми з чоловіком намагаємось правильно харчуватись, тому я замість традиційних котлет-борщів, я готую легкі супчики та запіканки. А мама таку їжу вважає помиями й кожного разу, побачивши, що я господарюю на кухні, поривається мене навчити «нормально готувати».

Про особисте життя взагалі мовчу – батьки ніби спеціально намагаються все зіпсувати. Варто нам з чоловіком хоча б на хвилину залишитись наодинці, як мама або тато без стуку вриваються в нашу кімнату. Щодо нашого бюджету, то батьки пхаються й туди. Мама розповідає мені, що всі мої витрати нераціональні і я цілком могла б доношувати речі за нею. А моїй мамі, на хвилиночку, шістдесят! Ні, дякую, я краще сама розберусь. А тато розповідає Данилові, що той повинен знайти додаткову роботу, щоб краще забезпечувати сім’ю.

Я розумію, що батьки частково праві, але ми хочемо розібратись самостійно. От тільки, поки живемо в їхньому домі, змушені слухати те, що вони говорять!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

thirteen − 9 =

Але уже через кілька тижнів спільного життя, я почала розуміти, якої помилки допустилась