Бабусі хочуть на відпочинок!

Як до подруги приїхали внуки та поїхали назад.

Мені 65, діти вже дорослі, живу сама. Все життя важко працювали без відпусток, після виходу на пенсію пора вже нарешті поїхати на відпочинок. Вирішила запропонувати подрузі, яка сама тиждень тому подала документи на оформлення пенсії, поїхати на відпочинок до Одеси.

Одеса чудовий варіант, не потрібні закордонні паспорти чи знання іноземної мови. Усе досить близько та доступно.

Тепер і вона готова йти на заслужений відпочинок. Вона вже багато років працює на роботі щоб виховати своїх дітей, адже її чоловік помер досить рано. Тому, думаю, нам треба вже у відпустку, хоч на схилі літ.

Подруга довго не погоджувалась все говорить: Треба дітям допомагати!
Кажу: Оксано, то вже пора і нам відпочити, і щоб нам хтось допомагав! Що ти будеш робити вдома на квартирі сама? Не маєш же ні грядок сапати, ні корови пасти.

Ми гуляли вулицею і саме натрапили на туристичне агентство, казала Оксані нумо зайдімо, вона як завжди каже не зараз. Але тут до неї телефонує донька та каже:
«Мамо, вітаємо із заслуженим виходом на пенсію. Тобі привеземо завтра вранці Маринку на канікули до бабусі. Цілую, бувай!»
Маринка ходить до приватного садочка, чудова нагода зекономити – привезти внучку до бабусі.

І тут подруга повертається і каже:
– Марусю, а поїхали в Одесу!

Ми повернулись і зайшли до тур агенції. Дорогою до подруги зателефонував син, і сказав що завтра привезе внука до бабусі в гості.
Тому путівку вибирали найближчу, нам підійшла чудова путівка на завтра. Ми пішли додому збирати валізи.

Вранці до подруги приїхали діти та внуки, побачили валізи та не зрозуміли, що сталося, вона їм і каже: «Діти мої, я вас дуже люблю. Але любіть і мене. Я все життя працювала для вас, оплатила вам хороше навчання, тепер у вас чудові роботи. Ви маєте змогу щороку їхати на море, а я його бачила тільки на магнітиках привезених вами. Бабуся хоче на відпочинок!
Ми з Марусею купили путівки в Одесу, виїзд сьогодні ввечері!»

Діти образились трохи на маму. Але вони тепер дорослі, кожен має свою сім’ю та повинен за неї відповідати, а не скидати все на бабусь!

Бабусі, ми теж маємо право на відпочинок!
Ну все, я побігла, мене чекає сонячна Одеса-мама!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × 1 =

Бабусі хочуть на відпочинок!