Батьки купили для нас квартиру, а дівчина сказала, що хоче авто

Пів року назад я почав зустрічатись зі своєю одногрупницею. Ми вже закінчуємо навчатись в університеті, і я вже працю на роботі та поєдную із навчанням. Після закінчення університету, батьки вирішили придбати та подарувати для мене житло. Я був дуже радий цьому і подумував, що тоді я зможу зробити пропозицію своїй дівчині, адже з житлом питання буде вирішено. І тільки тоді можна створювати сім’ю, коли є дах над головою, я дотримуюсь таких поглядів. І моя дівчина про це ще не знала, поки ще ми не вибрали квартиру, я не став їй нічого про це говорити.

Одного дня після роботи мені зателефонувала Ольга, моя дівчина і запропонувала нам зустрітись, я звичайно погодився і запитав коли її забрати з дому. Ми домовились про зустріч. В той день Оля мені сказала про те, що наші стосунки мали б перейти на новий рівень і, що вона вже чекає пропозицію від мене, або якихось більш серйозних дій. Ще вона сказала про те, що хотіла б на свій день народження отримати новий автомобіль. Хоча знала про те, що я сам поки їжджу на метро. Ми провели хороший вечір і я сказав, що подумаю про це.

Через місяць ми із батьками, вибрали хорошу та зручну квартиру в новобудові, двокімнатну. Оформили усі документи та домовились зібратись на вечерю, відмітити покупку квартири. Я запропонував батькам познайомитись із моєю дівчиною, за вечерею і там повідомити їй про те, що у нас вже є власне житло. Після того як ми домовились із батьками, я зателефонував до Ольги та запросив у ресторан і сказав, що з нагоди знайомства із батьками.

Я поїхав на роботу завершувати свої справи, адже ще з покупкою квартири, справ останнім часом дуже додалось. І на вечір після роботи я заїхав за Ольгою та забрав її в ресторан, батьки вже теж мали під’їжджати до назначеного місця. Ми всі познайомились і сіли за стіл, Оля розповіла трохи про себе та свою сім’ю. І тут настав момент, коли батьки сказали про те, що купили житло і це й був привід для зустрічі. Ольга дуже здивувалась і пізніше сказала до мене ти ж знаєш, що я хотіла машину на день народження. Я відповів що поки не планував купувати машину через те, що поки з батьками вирішили придбати житло, я хотів зробити пропозицію для Ольги, а десь через рік я б міг купити машину для Ольги.

Я так і не зрозумів, Ольга була рада знайомством із батьками чи ні. А тим більше тим, що батьки придбали для нас житло. Як тільки ми закінчили нашу вечерю, ми з Ольгою поїхали до неї до дому. І по дорозі я її розпитав, що ж сталось?

Ольга сказала, що це була її перевірка, що зараз такі хлопці пішли, які не хочуть нічого вкладати та старатись робити для дівчини. А вона тільки втратить свої молоді роки на життя з цією людиною. І тому вона хоче бути впевнена, що я буду старатись для її добробуту. Я пояснив, що на цей час просто не можу фінансово потягнути покупку нової автівки, але за рік я зможу зібрати необхідну суму, якщо справи на роботі будуть йти не гірше ніж зараз.

Але повертаючись додому я розумів, що може Ольга не хоче ні спільного життя зі мною, ні заміж. Можливо нею керує тільки інтерес покупки нової автівки. І я зрозумів, що варто зараз не поспішати із пропозицію і зважити, всі за та проти. Адже хто зна, що це за такі перевірки? І якби я був не серйозно налаштований, знайомив би я її із батьками, та казав би про те, що це житло буде для нашої спільної сім’ї.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 16 =

Батьки купили для нас квартиру, а дівчина сказала, що хоче авто