Без перебільшення можу сказати, що у свої шістдесят один мама виглядає значно доглянутішою, ніж я у двадцять вісім

Моя мама живе життям, абсолютно не схожим на життя більшості її подруг. На відміну, від інших шістдесятирічних жінок, вона не їздить на дачу та не вишиває ікони бісером. Моя мама тричі на тиждень відвідує спортзал, користується послугами косметолога. У неї завжди свіжий манікюр і навіть коли вона вдома, тяжко побачити її без макіяжу. В гардеробі мами не знайдеш бабусиних халатів, вона ходить в шовкових пеньюарах.

Без перебільшення можу сказати, що у свої шістдесят один мама виглядає значно доглянутішою, ніж я у двадцять вісім. В мене двоє маленьких дітей, після останніх пологів пройшов місяць, тому я ще не повернулась у свою звичну фізичну форму. У мене зайва вага, проблемна шкіра, а про такі речі, як манікюр та педикюр, я навіть не думаю, адже мені немає з ким залишити дітей. Чоловік завжди на роботі, а працює він зараз вдвічі, якщо не втричі більше, адже нам потрібно думати про більше житло.

Я постійно з дітьми, а ще приготувати та прибрати. Мене дуже ображає, що від рідної матері я не маю абсолютно ніякої допомоги. Ні, мені не треба, щоб мама присвятила своє життя догляду за онуками, як це роблять інші бабусі, просто мені було б набагато надійніше відчувати хоча б деколи, що в мене є підтримка.

Нещодавно мені потрібно було йти в поліклініку з молодшим сином. В малюка піднялась температура, тому потрібно було їхати негайно. Чоловік був у справах в іншому місті, тому приїхати не міг й мені не залишалось нічого іншого, як зателефонувати мамі, щоб посиділа годинку-другу зі старшою донькою. Дівчинці три роки, саму залишити її я не могла, взяти з собою теж.

– Вибач, люба, – сказала мені мама, – але в мене сьогодні масаж, тому з онучкою посидіти я не зможу.

– А що мені робити? – Запитала я у відчаї.

Візьми няню на кілька годин.

Мені нічого не залишалось, як так і зробити. Просто образливо, що мама знала про наше фінансове становище й так вчинила. Нехай тепер не розраховує, що онуки доглядатимуть її в старості.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twenty + nineteen =

Без перебільшення можу сказати, що у свої шістдесят один мама виглядає значно доглянутішою, ніж я у двадцять вісім