Біль, якого я колись завдав, повернувся до мене назад. Я навіть не думав, що через стільки років наслідки моїх дій спіткають мене

Я ніколи раніше не думав про те, що усі наші дії мають наслідки. Звичайно, коли ми одразу бачимо «плоди» своїх хороших чи поганих справ, то можемо провести якийсь аналіз свого життя, але інколи наслідки бувають віддаленими в часі. Саме зараз я зрозумів, що моє минуле не так легко може мене відпустити…

Сьогодні дружина зізналась мені в зраді. Олена просто прийшла й все розповіла сама. Сказала, що не може більше мене обманювати. Чесно кажучи, я ніколи б не подумав про те, що жінка в декреті з двома маленькими дітьми, яка нікого, окрім вихователя та педіатра не бачить, може закрути стосунки на стороні. Я завжди думав, що зраджувати чоловікам можуть бізнеследі, які більшу частину життя проводять на роботі, гарно одягаються та відвідують салони краси, але аж ніяк не моя дружина в спортивному костюмі та без натяку на макіяж.

Але зараз вона говорить мені, що йде до іншого. Ним виявися лікар-педіатр, який зазвичай лікує наших дітей і встиг прикипіти душею не тільки до них, а й до їхньої матері. Його зовсім не зупиняє той факт, що Олена заміжня та з дітьми.

За пів години педіатр був на порозі нашого дому. Приїхав за Оленою. Та коли я його побачив, не міг повірити своїм очам. Це був Денис. Молодший брат Ліди, з якою я зустрічався в молодості. В нас все було чудово, ми кохали один одного, але в один прекрасний момент я зустрів Олену. Звісно, з Лідою довелось порвати. Це був тяжкий розрив, адже в дівчини вже була пошита весільна сукня. Вона довго плакала, а потім захворіла. Це все, що я знав про неї. Ми повністю припинили спілкування, а її родила дуже на мене озлобилась. Я намагався кілька разів поговорити з Денисом, адже відчував вину перед його сестрою, але він не бажав зі мною розмовляти.А зараз він стоїть переді мною, готовий відібрати мою дружину.

Що, не очікував? – Запитав мене молодий чоловік.

– А ти знав, що Олена – моя дружина? – Запитав я.

– Звісно! – Впевнено відповів той. – Коли моя сестра попала через тебе в психлікарню, я дав собі обіцянку помститись тобі за будь-яку ціну. Тому коли твоя дружина прийшла до мене на прийом, я вигадав план: звабити її, аби насолити тобі, а потім покинути. Але, знаєш, все пішло не за планом, адже я закохався в Олену й зрозумів, що ніколи нікуди її не відпущу. Тому все склалось, ще краще, аніж я хотів.

Олена обняла Дениса й пішла разом з дітьми до його машини.

А я сиджу і починаю розуміти, що сам в усьому винен. Адже біль, якого я колись завдав, повернувся до мене назад.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × three =

Біль, якого я колись завдав, повернувся до мене назад. Я навіть не думав, що через стільки років наслідки моїх дій спіткають мене