Будете ходити на роботу, годувати, одягати сім’ю, платити за квартиру, от тоді у вас буде все по справжньому.

Був ясний весняний ранок, чоловік збирався на роботу, дочка в інститут, а я просто раділа, що у відпустці. Коли всі пішли по справах, саме час зайнятись хатніми справами. Заходилась біля кухні, адже два чоловіки у хаті, треба щоб завжди було свіженьке.

Дістаю пиріжки із духовки, як чую, стук дверей. Я здивувалась, хто міг так рано повернутись? Вибігла на коридор і побачила дочку, а з нею був, стрункий, чорнявий хлопець – дуже гарний на вроду.
− Мамо, знайомся, це Сергій – мій хлопець.
Я одразу трохи була ошелешена і не дуже зрозуміла все. Але потім усвідомила слова Інни.
– Дуже приємно, мене звати Катерина Петрівна. Ну що ж, проходьте на кухню, якраз пиріжки вийняла з духовки.
Мамо, ми з Сергієм будемо жити у нас. Ми кохаємо один одного, тому так вирішили.
Ця новина ошелешила мене ще більше. Мало того що я не знаю цього хлопця, так ще й так зразу жити разом. Але я вирішила не починати скандалів, адже це буде тільки гірше.
– Інно, я рада що ви прийняв таке рішення. Значить ви дорослі і знаєте, як прогодувати свою родину. Сергію, а ви як до цього ставитесь?
Сергій відповів що теж кохає Інну, але дуже переживає на рахунок переїзду, адже йому було важко наважитись переїжджати до дівчини, але іншого варіанту не було, адже він сам живе в гуртожитку.
– От бач, доню, Сергій розуміє, що з цим кроком у вас буде набагато більше проблем, а ви ще тільки студенти.
– Мамо, ми вирішили, все!

– Ну якщо ти доню так швидко все вирішуєш, то я піду зберу твої речі.
– Які речі, мамо, я нікуди не збираюсь їхати.
Я пояснила дочці, що раз вони бере на себе таку відповідальність, значить мають самі все вирішувати, адже це не забавки.
– Будете ходити на роботу, годувати, одягати сім’ю, будете платити за квартиру, от тоді у вас буде все по справжньому.

Я, діти хочу як краще. Не думаю, що Сергій був би щасливий жити із тещею. Це перший час все буде добре, вірніше видимість цього «добре», а потім почнуться суперечки та скандали. Ми всі почнемо просто люто ненавидіти один одного, ви будете сваритися зі мною, я з вами, ви почнете сваритися між собою і звинувачувати мене, а я буду звинувачувати й ображатися на вас, Сергій зненавидить мене, а через мене і тебе теж. Ви дійсно цього хочете? Ви молоді, ми з батьком старі, в нас постійно будуть виникати конфлікти. Ви будете ображатись на нас, ми на вас, от і будемо так жити як «коти з собаками». Ви цього хочете, Сергію?
– Ні, не хочу.
– От і я не хочу, ви їжте свіжі пиріжки, а я тим часом зберу Інні сумку і грошей вам дам на перший час. А там вже якось самі будете думати.
– Мамо, зачекай, ми зараз з Сергієм поговоримо.
Вони вийшли на вулицю і про щось довго розмовляли, після цього Сергій розвернулась і пішов. Тоді я зрозуміла, що речі сьогодні збирати я нікому не буду.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + eight =

Будете ходити на роботу, годувати, одягати сім’ю, платити за квартиру, от тоді у вас буде все по справжньому.