Чекаємо на тест ДНК

Чула раніше про такі історії, але ніколи не думала, що таке може трапитись і у моїй сім’ї.

Моїй доньці 18 років, пів року тому вона родила чудового синочка Максима. Усе чудово, але зараз ми чекаємо на тест ДНК.

А починалося все чудово наскільки це могло бути. Моя донька зустрічалася зі хлопцем уже 2 роки й усе було гаразд, тому я не хвилювалась коли вони гуляли. Через деякий час дізнаємося, що моя донька завагітніла, ми одразу вирішили що будемо народжувати незалежно від рішення хлопця.

Хлопець й сам був здивований та не знав що робити. Але його сім’я підтримала і сина, і нашу доньку. А коли дізнались що буде хлопчик – усі з нетерпінням чекали внука. Забрали доньку жити до себе, в усьому допомагали, смачні обіди та необхідні вітамінчики – усе у неї було. Саме вони і відвезли о 2 ночі доньку у пологовий будинок та чекали там до ранку.

Коли народився довгоочікуваний малюк радості не було меж, усі з квітами й кульками зустрічали мою донечку із пологового будинку. Проте через тиждень почалися сварки вдома, спочатку ми не розуміли чого. Виявляється сваха вирішила що це дитина не її сина, це якийсь нагуляний малюк, адже він абсолютно не схожий на її сина. І сказали що без тесту на ДНК вони не приймуть ні мою дочку, ні внука.

Дитина ще маленька, щоб було настільки зрозуміло на кого вона схожа. Проте навіть я бачу, що так курносий маленький носик і світлі очі це не від зятя і не від дочки, це 100% від свекрухи, бо у нашій сім’ї усі кароокі. Проте напевно комусь сумно жити без пригод.

Ми забрали доньку додому та порозмовляли, я з впевненістю довіряю своїй дочці й знаю, що це дитина її одного хлопця. Зараз чекаємо не результати тесту, але як складеться життя доньки надалі не знаю, напевне вони продовжать жити як справжня сім’я, а я у свою чергу усіма своїми милами допоможу, щоб вони не жили з свекрухою.

Якщо сім’я щаслива, не потрібно туди лізти стороннім людям. Хоч вони молоді, але зараз уже повинні брати на себе відповідальність за те що зробили і роблять. Знаю й на власному досвіді наскільки змінюється життя, коли ви живете з батьками, і кожен звик жити по своєму.
А дітям своїм я бажаю тільки щастя.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 + 5 =

Чекаємо на тест ДНК