Через гірчицю неадекватна сусідка не дає мені жити!

Шановний читач. Прочитавши назву, ви 100% поставили собі питання: “До чого тут гірчиця?”. Так, погоджуюсь, що назва дивакувата, проте зараз ви самі все зрозумієте.

Не затримала ліфт

Нещодавно, зайшовши в під’їзд свого будинку, я викликала ліфт. Приїхав він досить швидко. Як зазвичай зайшла і натиснула потрібну кнопку. Як відомо всім, після натисканням кнопки та закриттям дверей ліфта є певний час. Саме в цей час відкрились двері під’їзду і я зрозуміла, що хтось заходить всередину. Тому натиснула кнопку відкриття ліфта. Ну і звичайно ж, двері ліфта відчинились не одразу. У хвилину, коли ліфт ще повністю не зачинився і ще не відкривався, жінка років 55 спробувала проскочити в шпарину ще не зачинених дверей. Звісно нічого хорошого з цього не вийшло. Її пакети з їжею притиснуло дверима і все порозліталося по підлозі.

До чого тут гірчиця?

Як ви вже, мабуть здогадались, з того злощасного пакета випала гірчиця. У мене було відчуття, що я викинула мішок з рідкісними дорогоцінностями, а не гірчицю. Та по суті, жіночка сама винна у цьому. Їдучи мовчки на свій поверх я почула у свою адресу багато “хорошого”. Ось вийду з ліфта і все закінчиться — думала я. Та все було зовсім по іншому.

Вона псує моє життя.

Ось уявіть собі, ця хамовита жінка вийшла за мною на моєму поверсі й продовжила нецензурно лаятись у мій бік. З усієї поваги, та я не витримала, тому попросила її піти геть. Жінка пішла, але найвеселіше те, що жила вона на поверх вище аніж я. Це стало зрозуміло, коли кожного вечора ми чули гримання по батареях. Спасибі, хоч це тривало недовго (мабуть, інші сусіди поскаржились). У неї тепер інша тактика. Вмикає відео з дивними звуками, де волає якийсь мужик: “В БЕНЗИН”, “ШШШАААА”, “А Я ДУМАЮ, КОЛИ ТИ ПРИПХАЄШСЯ НАРЕШТІ”. Я взагалі перестала розуміти, що відбувається. Ці звуки чулись кожного вечора, а вчора взагалі побачила на дверях шматок паперу з написом: pepegun. Що це має означати?!

Я вирішила залишити все як є, просто поговоривши з сусідами нашого поверху ми прийняли рішення написати колективну скаргу. У людей діти, а ці викрики заважають спати. Дільничний провів бесіду, тож тепер не знаю, чого чекати… А, що ви думаєте про це все? Можливо хтось знає значення? Підтримайте мене, будь ласка, коментами. Дякую!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + nineteen =

Через гірчицю неадекватна сусідка не дає мені жити!