Через тиск батьків та друзів Денис не зміг бути разом з Анею. Саме він став ініціатором розірвання стосунків з 19-річною дівчиною. На той момент хлопцю було 29 – така різниця у віці збентежила його близьке оточення.

Вже з тиждень Дениса турбувало безсоння. Чоловікові вже скоро виповниться 35, а він і досі неодружений. Кожну ніч він згадував своє кохання, яке він сам полишив через думку батьків та друзів.

Денис та Аня познайомилися на роботі, дівчина проходила стажування. Це було кохання з першого погляду та розуміння з півслова. За декілька місяців пара почала зустрічатися. Стосунки між молодими були надзвичайно гармонійними, обом було комфортно та цікаво. Закохані дуже рідко сварилися й на всі непорозуміння знаходили компроміс.

Через півроку зустрічань Денис вирішив познайомити Аню з друзями та батьками. Хлопець планував освідчитись, бо відчував – це його найщиріщі почуття за все життя. Знайомство рідних Дениса з дівчиною нібито пройшло добре, але вже наступного дня хлопець вислухав низку критичних зауважень щодо різниці у віці.

«Ну це зі сторони навіть дивно, така різниця. У вас різні погляди на життя, розумієш. Аня ще не нагулялася, а ти вже на сім’ю налаштований», – говорив кращий друг Дениса.

Батьки хлопця зовсім були проти, вважали, що дівчина з ним через його матеріальну забезпеченість: «Чому вона не зустрічається з однолітками? Не викликають довіри такі дівчата».

Після знайомства з батьками та друзями коханого Аня відчула, що щось змінилося: її зазвичай веселий та ласкавий Денис раптом перетворився на сумного та закритого чоловіка. Весь час Денис був наче не з нею поруч, про щось думав.

«Денисе, що сталося? Я не сподобалася твоїм батькам та друзям? Це через вік?», – спитала Аня. Вона одразу все зрозуміла, проте не думала, що на хлопця так вплине суспільна думка.

Після довгої розмови Денис запропонував Ані розійтися, на що дівчина відповіла: «Я кохаю тебе без остраху. Я не боюся, що інші подумають. Взагалі цим не переймаюся, адже головне, що нам добре разом. Але якщо ти не можеш не послухати свого друга чи матір, то, звісно, я не буду заперечувати. Давай розійдемось».

Влучна відповідь дівчини лунала в голові Дениса майже кожної ночі.  Хлопець ніяк не міг забути ні Аню, ні її прощальні слова вже протягом 6 років.

А нещодавно вони випадково зіштовхнулися в супермаркеті. Денис одразу упізнав свою кохану, вона стала ще гарнішою. Дівчина посміхалася та була рада зустріти свого колишнього. Аня розповіла, що переїхала до іншого міста одразу після розставання, там влаштувала кар’єру. Про особисте життя дівчина промовчала, а Денис не наважився запитати.

Після раптової зустрічі Денис зрозумів, що досі кохає. Десь з тиждень він майже не спав, все докоряв собі, що послухав усіх, окрім свого серця та покинув кохану людину. Напередодні свого дня народження Денис вирішив зробити особливий подарунок. Він придбав квиток до міста, де жила Аня. Хлопець дізнався адресу дівчини у їхньої спільної знайомої, яка розповіла, що Аня теж самітня.

Того ранку Аня прокинулася дуже рано, дівчина відчула дивне хвилювання. Раптом вона почула дзінок в двері. Вона поглянула у вічко й побачила Дениса з величезним букетом квітів за дверима. Дівчина відчинила й обняла хлопця: «З Днем народження, коханий!»,- вимовила вона.

Наче діти щасливі вони обіймалися та плакали.

«Пробач, пробач мені, моя люба, за те, що я не послухав свого серця, – говорив Денис, становлячись на коліно, – Сьогодні не тільки мій День народження, сьогодні День народження нашої родини. Ти станеш моєю дружиною?».

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one + 2 =

Через тиск батьків та друзів Денис не зміг бути разом з Анею. Саме він став ініціатором розірвання стосунків з 19-річною дівчиною. На той момент хлопцю було 29 – така різниця у віці збентежила його близьке оточення.