Чоловік ще у школі пообіцяв одружитися

Ми познайомилися ще в початковій школі. Саме тоді я помітила прояви симпатії збоку Дмитра. Він всім говорив що одружиться зі мною, коли ми станемо дорослими. Звичайно, йому ніхто не вірив. Ми ж були ще зовсім дітьми.

Коли ми виросли, то я була змушена переїхати в інше місто. Я вступила до престижного університету. Дмитро ж лишився у рідному місті та вступив у місцевий коледж.

І таки Дмитро дотримав свого слова. Через деякий час ми зустрілися та невдовзі одружилися. У нас народилися два чудових хлопчики (Андрійко та Микола).

Вони є дуже активними дітьми, ніколи не сидять на місці. Та більше часу проводять з батьком. Всюди за ним ходять.

Довіряють йому всі свої секрети. Чому це так? Напевно бояться, що я буду лаяти за їхні витівки.
Ну якщо вже так склалося, то нехай. Зате я буду спокійна, що при виникненні серйозної ситуації чоловік повідомить мене про це.


Дмитро дуже любить наших дітей. Як справжній батько часто влаштовує їм всілякі сюрпризи, балує солодощами. Звичайно, поки я цього не бачу. Бо потім, щоб заставити їх поїсти супу виявляється ще тим випробуванням.

Здавалося все прекрасно. Чого ще хотіти? Одного разу коли чоловік прийшов з роботи я відчула щось неладне. Він звичайно сказав, що це лише проблеми на роботі та все гаразд.

Але мої думки не давали мені спокою. Я мала дізнатися в чому справа.

Наступного дня біля вхідних дверей я знайшла лист в якому йшлося, що у мій Дмитро на стороні має дитину. Я звичайно в це повірити не могла, оскільки я кохаю свого чоловіка і довіряю йому. Тому я чекала пояснень від нього не роблячи поспішних рішень.


Довго мені чекати не прийшлося, як через декілька днів я помітила його з маленькою дівчинкою на ігровому майданчику поблизу нашого улюбленого парку. Я негайно вимагала розповісти мені все.

І тоді я про все дізналася.

Зради з його сторони не було. Ця мила дівчинка не була його донькою на жаль чи, на щастя. Мати її часто влаштовувала гулянки, та на дитину зовсім часу немала. Як стало мені відомо це давня знайома Дмитра тому стояти в стороні він не зміг. Часто навідувався до дівчинки, допомагав їй.

Чоловік хотів удочерити її, але боявся, що цим може зруйнувати наш шлюб. На його здивування я без вагань погодилася на це і щоб маленька мала шанс на щасливе дитинство.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − twelve =

Чоловік ще у школі пообіцяв одружитися