Чому чим більш нереалізована людина, то тим більше вона хоче повчати інших?

Я, звичайно, за рівні права і можливості для жінок і чоловіків, за те, що кожний може і має право займатися тим, чим він хоче. Хочеш – працюй, будуй кар’єру, а хочеш, то запалюй сімейне вогнище, народжуй дітей і все тому подібне. Але ж не може все бути так просто.

Я все частіше зустрічаю людей, які прикриваючись сучасними тенденціями рівності дозволяють собі не зовсім однозначні вислови й вчинки, при цьому вони намагаються ще й повчати інших.

Я проти стереотипів. Не всі жінки, які присвятили себе сім’ї є підневільними чоловікам, можливо, це їхній свідомий вибір – будувати сім’ю, це їхнє щастя. І не всі чоловіки є такими поганими, тиранами й зрадниками, як їх подають. Є неймовірні татусі, які залишають роботу і йдуть в декрет замість мами. Що цікаво, зазвичай такі жінки й чоловіки потрапляють під страшну критику з обох сторін.

Якщо чоловік іде в декрет або просто в певних аспектах поступається жінці, значить він нереалізований підкаблучник, а якщо він успішний чоловік, який досяг значних висот у професійній діяльності – значить його цікавлять тільки гроші, жінки, а ще він бабій і зрадник.

Жінка, яка лишила роботу, щоб бути зі своїми дітьми, бути зі своєю родиною – значить вона нічого з себе не представляє, абсолютно нереалізована людина, яка знаходиться на утриманні у свого чоловіка. Проте, якщо ти досягла професійних висот, то в тебе тільки робота в голові, краще б дітей народжувала, це ж твоє призначення.

Чому деякі люди намагаються навчати інших, вказуючи як кому краще жити, і як показує життя – саме вони є найбільш нереалізованими й аб’юзивними, які тільки й знають, що критикувати інших, а за що – завжди знайдеться.

Давайте будемо позбавлятися стереотипів і жити власним життям, обираючи свій шлях, який визначено саме нам, а не робити так, як хочуть деякі горе-порадники. Нехай ліпше займуться своїм життям.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 × one =

Чому чим більш нереалізована людина, то тим більше вона хоче повчати інших?