Чому вона так не любила мене все життя

З дитинства ми жили з мамою удвох. Проте це не було щастям. Мені ніколи не можна було грати з іншими хлопцями на вулиці, мені ніхто ніколи не розповідав де мій батько, бабусі й дідусі чи інші родичі. Я тільки повинен був допомагати все по господарству.

Одного разу, бувши школярем, я сказав мамі, що хочу купити новий спортивний костюм, адже всі ходять у нових, а я вже буде 3 рік як в одному і тому ж, але мама так розізлилась, сказала що нового костюму мені не бачити доки сам на нього не зароблю грошей. Однолітки часто сміялися із мене, я просто хотів втекти від усіх і від усього.

Після закінчення школи, я просто переїхав до міста, без повернення назад, адже тут я був нікому не потрібен. Спочатку працював вантажником, та хоч якось жив в гуртожитку.
Але з часом все налагодилось, я закінчив училище та працюю автомеханіком. Ще більшим щастям я вважаю свою дружину, здається, такого тепла та любові мені ще не давав ніхто.

У нас народився чудовий синочок – найбільша радість мого життя. Коли сину було 3 роки його забрали до лікарні зі переломом ноги, малий впав у кухні зі стільця, коли ліз за цукерками.

Виявилось лікар у травматології мене впізнав, по родимці на щоці. Він був двоюрідним братом мого батька. Я був здивований. Він розповів чому ми із мамою жили як відлюдники.

Колись у мене був менший братик, і ми щасливо жили у приватному будинку. Але одного разу ми із хлопчаками бігали закинутим будинком, й не бачили як за нами пішов братик. Виявилось братик провалився на старій підлозі, при падінні отримав багато травм, швидка допомога не встигла його врятувати.

Уся батькова сім’я прийняла рішення, що у всьому винен я, і мене потрібно віддати в дитячий будинок. Проте мама зібрала речі й зі мною поїхала геть від таких родичів.

Ми зі дружиною вирішили поїхати показати бабусі внука, але вона не світилась від радості коли побачила мене, хоч ми не бачились багато років, хоча вона була здивована та рада внукові.
Але чому вона так не любила мене все життя?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × four =

Чому вона так не любила мене все життя