Чому вона знову так швидко хотіла вийти заміж

Олег навчається у Києві на 3 курсі, сам він приїхав із пригорода. До гуртожитку, у якому проживав, з села добирався маршруткою, 3 години їзди, особливо «приємної» у спеку.

Він добре облаштувався у місті, тому додому їздив не часто. Завдяки карантину – не був вдома вже майже рік.

На весняних вихідних вирішує поїхати до дому. У автобусі були вільні місця у самому кінці автобуса, де місця для чотирьох людей. Там уже сиділо двоє дівчат. Після години їзди, одна із дівчат все-таки здалась Олегові дуже знайомою, коли вони розговорились, зрозуміли, що вони троюрідні брат і сестра, а востаннє бачились декілька років тому на Дні народженні бабусі.

Біля його сестри сиділа симпатична дівчина, з великими карими очима. Звали її Катрею.
Усі вихідні молодь провела разом, і хлопцю дуже припала дівчина до душі. Вона теж не була сором’язливою, ба навіть почала натякати одразу на весілля. Можливо це правильно для дівчини, адже їй теж потрібні певні гарантії, але Олег ще не закінчив університет і не був готовий до такого кроку.

Дівчина наче була досвідчена у любовних справах, знала що і коли сказати, де трохи схитрувати, щоб все було так, як потрібно їй. Поїхавши до міста вони гуляли ще декілька разів. Катя все натякала, що хоче нового рівня їх стосунків, як Олег не пояснював свою позицію, його ніхто й чути не хотів.

Одного разу під час прогулянки Катря вирішила показати свою важливість та що Олег може її втратити якщо буде зволікати, вона почала відповідати взаємністю на залицяння хлопців, які проходили повз.

Олег сказав нумо знайоммося із батьками та далі побачимо як піде справа. Проте Катря хотіла, щоб все було швидко, тут і зараз, лише казала: «Ми не маленькі дітки, щоб питати у батьків». Олег розгубився та не знав що і робити, його серце було розбите.

Катря почала все менше відповідати на дзвінки, вони перестали зовсім бачитись та спілкуватись, вона наче зникла, Олег не розумів чого й що сталось. Не міг знайти ні її, ні її нових контактів чи місця перебування. Сестра лише сказала, що вона поїхала на відпочинок, щоб покращити свій моральний стан.

Пізніше він одногрупників Катрі він дізнався, що вона уже була заміжня та розлучилась із чоловіком через місяць спільного життя. Що там трапилось і чи траплялось не знає ніхто.
А ще більше цікаво, чому вона знову так швидко хотіла вийти заміж.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 2 =

Чому вона знову так швидко хотіла вийти заміж