Цього дня Наталя повернулася додому раніше. Сьогодні у неї день народження. І це один із найгірших днів у її житті. Колеги зранку привітали її великим букетом квітів й набажали усього цілу гору. Та це, на жаль, єдина приємність на сьогодні. Відкрила двері й почула, як на кухні хтось цокотить тарілками. Невже чоловік? Так казав же, що буде пізно. Несподівано почула незнайомий жіночий голос

Зі своїм чоловіком Олексієм Наталя разом уже 25 років. Можна сказати, що їй пощастило у заміжжі. Подруги та колеги їй відверто заздрили.

– Ти Наталко така щаслива, – говорили вони їй не раз. – Он, навіть, власне авто маєш.

Так, її Олексій не був скупердяєм і гроші у їх родині також ніколи не були проблемою. Мали нібито все, що потрібно для щастя, але щасливою Наталя себе не відчувала.

Іноді їй здавалося, що вона для свого чоловіка ніби якийсь елемент інтер’єру. Ні, правильніше буде сказати, як ще один дуже зручний та багатофункціональний побутовий прилад.

Машину ж Олексій купив Наталі, щоб самому її не підвозити, а ще, щоб вона раніше поверталася додому і встигала до його приїзду приготувати вечерю.

Наталі так хотілося, щоб Олексій хоча б іноді її ніжно обійняв, поцілував. Та чоловік на таке був не здатен. Чи не хотів, чи не вмів, чи просто нічого подібного до неї не відчував.

Цього дня Наталя повернулася додому раніше. Сьогодні у неї день народження. І це один із найгірших днів у її житті. Колеги зранку привітали її великим букетом квітів й набажали усього цілу гору. Та це, на жаль, єдина приємність на сьогодні.

За все життя чоловік їй жодного разу не подарував хоча б одного подарунка. Напередодні давав Наталі гроші й казав щось купити собі самій. Але хіба ж це подарунок?

Її день народження завжди проходив за одним сценарієм. Спочатку готуй, потім накривай на стіл, далі до ночі прибирай. Адже цього дня обов’язково у гості приходили свекри і їх треба було щедро шанувати. Якщо раптом Наталя не встигала спекти торт, чи мало наготувала, то вислуховувала докори цілий вечір. А приходили вони, до речі, завжди з пустими руками. Подарунки в них у родині дарувати, мовляв, не прийнято.

Наталя відкрила двері й почула, як на кухні хтось цокотить тарілками. Невже чоловік? Так казав же, що буде пізно. Та й він ніколи тарілку сам у руки не візьме. Усе йому треба підносити. Якщо раптом Наталя забудеться йому ложку до тарілки покласти, то так і сидітиме, чекатиме, доки дружина нарешті схаменеться.

Несподівано почула незнайомий жіночий голос. Так і завмерла на порозі.

А з кухні визирнула її донька Олександра й радісно кинулася обіймати матір. За нею слідком вийшла дівчина в уніформі одного з найдорожчих ресторанів міста.

– З Днем народження! – посміхнулася вона Наталі й зникла за вхідними дверима.

Виявляється, донька разом з нареченим Ярославом вирішили влаштувати їй сюрприз й замовили у ресторані святкову вечерю.

– Досить тобі уже у свій день народження на кухні чергувати. Це все Ярослав придумав, – радісно повідомила Олександра, а потім додала. – Може, ти будеш на мене сердитися, але бабусю з дідусем я попросила сьогодні не приходити. Сказала, що у тебе щось там на роботі трапилося. Не будемо на тата чекати. Розгортай швидше подарунок. Ярослав дуже переживав, чи тобі сподобається.

Вперше в житті у Наталі був такий день народження. З квітами та подарунками, з люблячими дорогими їй людьми.

«Добре донечко, що хоча б тобі пощастило. Зможеш відчути себе справжньою жінкою», – подумала про себе Наталя, спостерігаючи як ніжно обіймає Олександру Ярослав та як дивиться на неї закоханими очима.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × 5 =

Цього дня Наталя повернулася додому раніше. Сьогодні у неї день народження. І це один із найгірших днів у її житті. Колеги зранку привітали її великим букетом квітів й набажали усього цілу гору. Та це, на жаль, єдина приємність на сьогодні. Відкрила двері й почула, як на кухні хтось цокотить тарілками. Невже чоловік? Так казав же, що буде пізно. Несподівано почула незнайомий жіночий голос