Цього року у нашого сина був ювілей. Ця подія дуже важлива для нас. Привітати прийшли всі, крім родичів дружини. Ольга дуже засмутилася. Вона не хотіла показувати своїх емоцій. Після святкування вона вирішила забути про свою образу і провідати батьків. З ними у нас завжди були проблеми.

Я дуже люблю свою дружину. В нас багато спільних інтересів і ми схожі поглядами на життя. Кожного дня вона годує мене смачним сніданком і з усмішкою відправляє на роботу. Ми живемо у власному будинку. Чисте повітря, струмочок, сад – це все наші з дружиною надбання.

Відкладали ми на нерухомість років 5. У нас була спільна мета і до неї ми завзято йшли. Ольга обладнала собі кімнату для рукоділля. В домі панує затишна атмосфера. Я люблю колекціонувати магніти з різних країн. Ми часто їдемо за кордон. Подорож – це наше хобі. Ще я люблю риболовлю. У нас є син. Я намагаюся брати Влада з собою.

Наша сім’я веде активний стиль життя. Минулого року я подарував дружині машину. Тепер вона сама може їздити куди захоче. Наші батьки живуть не далеко від нас. Ми часто збираємось разом. З батьками Ольги у нас вічні проблеми. Спочатку їм не подобалося, що ми купили будинок, а не квартиру у місті, потім вони казали, що викопувати струмок не потрібно, а коли купив подарунок для їхньої доньки, то говорили, що я гроші пускаю на вітер.

Цього року у Влада був ювілей. Теща вирішила, що його не слід святкувати. Вона якраз впала і зламала ногу. Дружина наполягала. Вона сказала, що це свято для Влада. А бабуся може і прийти, коли одужає.

На жаль, з родини дружини ніхто не прийшов, її сестра передала подарунок. Ользі було дуже прикро. Пів вечора я заспокоював дружину. Влад вже спав в кімнаті, а дружина продовжувала роздумувати.

– Все життя я хотіла підтримки від них. Але вони ніколи не були зі мною, ні у радості, ні у горі.

– Я не розумів поведінки їхньої теж. Це було просто свято для внука. Так, стався нещасний випадок, але це ж не смертельно було. Вони могли прийти і провідати нас.

Наступного дня Ольга вирішила піти до матері. Перед цим дружина довго роздумувала, але таки наважилась. Вона хотіла знати, як у неї справи. Дружина взяла з собою фрукти і вирушила до тещі.

– Ти вчора була дуже засмучена. І мені здалося, що ображена. А сьогодні йдеш до них?

– Так, вчора я піддалася емоціям, але ж родичів не обирають…

Я пишався своєю дружиною. Вона проковтнула свої образи і заховала їх. Така поведінка гідна хорошої людини. При цьому вона вчинила дуже благородно.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 − 5 =

Цього року у нашого сина був ювілей. Ця подія дуже важлива для нас. Привітати прийшли всі, крім родичів дружини. Ольга дуже засмутилася. Вона не хотіла показувати своїх емоцій. Після святкування вона вирішила забути про свою образу і провідати батьків. З ними у нас завжди були проблеми.