Дідусь був проти розлучення Павла та Юлії. Він вважав, що шлюб – це на усе життя. Тому поставив онукові ультиматум: або розлучення, або квартира у спадок.

Галина була шокована, коли почула фразу свого батька, що той залишить її сина без квартири у випадку розлучення з дружиною. Батько Галини, Микола Петрович, нещодавно став вдівцем. Його шлюб було важко назвати ідеальним, проте чоловік дотримувався принципу «розлучити подружжя може лише смерть». Тож, коли єдиний онук Павло одружувався, чоловік так і сказав під час тосту: «Шлюб – то є на все життя. Ми живемо заради дітей. Любіть одне одного та бережіть! Чекаю на правнуків».

Вже за три роки Микола Петрович двічі встиг стати прадідусем. Чоловік не міг натішитися невісткою, здавалося його єдиний онук знайшов «ту саму». Як виявилося, шлюб молодят був не таким вже й міцним. Юлія була надто зосереджена на матеріальному збагаченні. Жінка не хотіла працювати, їй подобалося доглядати за дітьми та займатися хатніми турботами. Проте через деякий час вона вирішила поділити домашні обов’язки з чоловіком. Павло ж встигав прибирати вдома, працювати та гуляти з дітьми кожен день після роботи.

На фоні втоми Павло часто сварився з дружиною. Врешті решт їх відносини було важко назвати подружніми. Їх неможливо було побачити разом усміхненими, а коли вони йшли поруч – один з одним майже ніколи не розмовляли. Проживши так ще 5 років Павло зустрів іншу жінку. Чоловік закохався, він нарешті міг поговорити про щось окрім дітей та грошей.

Юлія дізналася про зраду чоловіка та сказала, що заради дітей пробачить чоловікові. Але Павло не хотів рятувати шлюб, він вважав, що не можна рятувати те, чого вже немає. Чоловік не хотів марнувати своє життя. Він розумів, що його оточення не підтримає таке рішення.

Коли Павло розповів про намір подати на розлучення своїй матері та діду, вони були засмучені. Мати чоловіка запитала: «Невже зовсім не кохаєш Юлю?»

-Та до чого тут кохання, Галю! – не приховував свого розчарування Микола Петрович, – Вони ж дорослі люди, у них діти!

-Ну так й що, як діти?! Все життя мучити одне одного? Я ж бачу, що не просто набрид своїй дружині, вона мене ненавидить! – не стримався Павло.

На палкі слова свого онука Микола Петрович пригрозив, що напише заповіт краще на якогось чоловіка з вулиці, ніж на онука, що покинув дітей та жінку.

Галина не знала, чию сторону підтримати. З одного боку їй було шкода сина, адже той перебував у нещасливому шлюбі, з іншого – вона сама зростала під сварки батьків, які були разом лише заради неї.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × 3 =

Дідусь був проти розлучення Павла та Юлії. Він вважав, що шлюб – це на усе життя. Тому поставив онукові ультиматум: або розлучення, або квартира у спадок.