Дівчина мого сина вагітна

– Дівчина мого сина вагітна. Що робити? – питає схвильована матір Сашка.
– Що робити? Беріть молодят, паспорти, ми вас чекаємо! – радісно відповідає працівниця РАЦСу.

З таким питанням звернулась матір Сашка з однієї вагомої причини: дівчина – неповнолітня. У голові мами безліч думок, які ледь тримаються, щоб не вилитись у сльози. А як же навчання сина та і цієї дівчини, хлопець готовий взяти відповідальність, готовий створити сім’ю. А якщо батьки дівчини захочуть подати до суду за зв’язок із неповнолітньою? Що ж робити?

У РАЦСі мамі написали, які довідки необхідно принести, щоб можна було укласти шлюб.
Сашко все говорив мамі:
– Мамо, я її кохаю, я розумію, що буде важко, але ми справимось. Я готовий бути поруч із нею та нести відповідальність за все разом.

Матір Сашка і сама народила його у ранньому віці, їй було 18. Спочатку теж було шалене кохання, проте коли його батько дізнався про вагітність то одразу покинув її. Сашка виховували мама та бабуся, тому і дівчину вона могла зрозуміти.

Світлана, кохана Сашка, проживала із бабусею, її батьки загинули в автомобільній аварії, жили не багато. Сашко часто бував у них в гостях та навіть допомагав Світлані із хатніми справами. А бабуся неодноразово казала з насторогою: «Світлано, будь обережна. Сашко хлопець дорослий, у тебе ще все попереду». Проте як тільки дізналась про вагітність, одразу сказала, що весілля не буде.

– Світлано, подумай про свою кар’єру, ти ж так хотіла навчатися на кухаря. Сашко теж навчається, на що ви будете жити? Або аб0рт, або матір-одиначка, потрібно ж на щось утримувати дитину!

Одного разу таку розмову почув і Сашко, вирішив серйозно поговорити із бабусею Світлани:
– Я дуже люблю вашу внучку, люблю і нашу майбутню дитину, я не хочу дозволяти, щоб вона росла без батька. Я зроблю все щоб ми були сім’єю та щоб ми були щасливими, я вам обіцяю!
Бабуся трохи заспокоїлась, адже Сашко говорив впевнено, тому дозволила їм одружитися.

Мама Сашка й сама не знала як вчинити краще, вона хотіла створення сім’ї для її сина, проте розуміла що основна допомога лягає на її одні плечі, адже молоді батьки самі ще діти. Її син студент третього курсу, і вона не хоче, щоб він залишав навчання заради роботи. Світлана тільки-тільки закінчує школу, вона сирота, а її бабуся вже старенька, яка теж немає змоги допомагати.

Мама Сашка зібрала необхідні документи та навіть ходила зі Світланою до лікаря, адже їй не завадить допомога. Жінка бажала дівчині кращої долі аніж як колись собі, тому намагалася у всьому допомагати молодій сім‘ї.
Тому після зібрання необхідних документів, діти уклали шлюб. Світлана переїхала жити до Сашка із його матір’ю.

З часом Світлана та мама Сашка стали наче подруги, адже колись такого щастя не могла пізнати сама жінка, і дуже раділа що її малі віком діти – такі уже дорослі та свідомі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + nine =

Дівчина мого сина вагітна