Дівчино, ви переплутали замовлення

Нещодавно сталася дуже смішна ситуація.
Я мама маленького синочка Тимурчика, йому всього лише 3 місяці. Проте характером весь у тата весь час вередує. От мені потрібно було поїхати на роботу завезти всі довідки про декрет, бо із підготовкою до пологів цього не вдалося зробити.

Чоловік та бабусі теж на роботі, немає із ким залишити малюка, а везти його із собою заторами влітку теж не годиться. Попросила я посидіти зі сином свого меншого брата Сашка.

– Я боюсь із ним залишатися, він ще такий маленький, може дочекаємось тата? – питає й питає брат.
Але я пеленала синочка, він тільки так може сидіти тихенько, і поїхала швиденько по справах.
Розповідає потім брат, що й не уявляв як просто сидіти із маленькою дитиною. Він замовив собі піцу з доставленням, все було легко і чудово.
Допоки він не відчув «приємний» аромат він свого племінника. Відповідно довелось його роз пеленати, що роботи далі він просто не знав. І підійти просто не міг йому одразу хотілося блювати.

На щастя для брата, саме у цей момент приїхала служба доставлення із піцою. А ще більше щастя, що піцу заносила до будинку саме дівчина.
Малюк вже починав плакати, але й підійти до дверей потрібно, бо там чекає людина.
Брат відкриває двері, а там молода дівчина. Він швиденько заплатив, забрав піцу, і пішов спробувати поміняти підгузок, проте йому не вдавалося.
Тут він вибігає на балкон і кричить:

– Дівчино, дівчино, поверніться буд ласка, ви переплутали моє замовлення, зайдіть, будь ласка, я не можу вийти я із маленькою дитиною.
Дівчина повертається і він просто молить в неї допомоги. Вона посміялася, але пішла і все швиденько зробила за декілька хвилин.

– Готово, а маленький у вас спокійний хлопчик, кожному батьку не обійтись без мами вдома. Чоловіки-чоловіки! – з сарказмом каже дівчина.
– Так-так, це мій племінник..

Коли я приїхала усе було вже в порядку, син спав тихим мирним сном, здивувалась як це вдалося братові, який так боявся залишатися із малюком.

Пройшло вже три роки, синочок вже сам бігає по своїх справах. Проте цю історію згадуємо майже кожного разу коли бачимось і щоразу сміємось.
Брат зустрічається із дівчиною з доставлення, незабаром буде робити пропозицію руки та серця.
У той день усі були у виграші.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ten + 5 =

Дівчино, ви переплутали замовлення