Дмитро одружився з Іриною. Та вже мала сина від першого шлюбу. Тож, новий чоловік забороняє жінці спілкуватися з батьком дитини.

«Взяв з дитиною», – так говорили про Дмитра сусіди. Та й вони навіть не уявляли, що Ірина зовсім не від безвихіддя пішла заміж вдруге.

Коли чоловік одружується з жінкою, яка вже має дитину, чомусь це сприймається як щасливий білет для нової дружини. Скільки разів матері-одиначки чули гірке питання «Хто ж тебе з дитиною заміж візьме?». Та ось Ірині нікому й на думку не спадало таке спитати. Гарна, успішна жінка, яка впевнена у собі, ще з юності мала безліч прихильників. Якось вона зустріла Миколу й закохалася, чоловік дівчину носив на руках, та вона звикла до такого відношення. Одружилася пара лише тоді, коли Іра завагітніла.

Після народження жінка дуже змінилася. Під тиском побутових турбот та клопотів з догляду за немовлям, втомлена Іра часто влаштовувала чоловіку скандали. Микола тоді навіть няню найняв, аби його кохана мала більше часу на себе та відривалася від сірої буденності. Жінка дійсно почала активно займатися спортом, знайшла нескладну підробітку. Здавалося, Іра має чудового чоловіка, який дав їй можливість почувати себе не лише мамою, але й жінкою.

Та тільки Ірина відчувала себе все одно недостатньо щасливою. Їй здавалося, що життя склалось не так, як вона б того хотіла. Жінка не була впевнена, чи кохає вона свого чоловіка.

Якось Ірина познайомилася з Дмитром у спортивному клубі. Хлопець був молодше на 4 роки, мав гарне тіло й усі жінки звертали на нього увагу. Жінка захопилася гарним молодиком і сама проявила ініціативу – запросила на каву.

Дмитру подобалася впевнена у собі, гарна та розумна Ірина. Жінка дійсно мала наче вроджений талант – завойовувати чоловічі серця. У пари закрутився роман вже через тиждень. Іра розуміла: відтепер вона зраджує чоловікові.

Бути дружиною та коханкою одночасно Ірині не подобалося, тож вона повідомила Дмитру, що буде розлучатися. Хлопець зрадів. За місяць Ірина і Дмитро зіграли весілля.

За спиною Дмитра сусіди подейкували: «Взяв з дитиною. Але ж яка гарна у нього дружина! Наче з обкладинки журналу!».

Стосунки Дмитра та маленького сина Ірини були дещо натягнуті. Молодий чоловік хотів мати своїх власних дітей, та ніяк не міг прийняти сина дружини. Проте Дмитро намагався удавати люблячого батька та ревнував Ірину до першого чоловіка.

Микола важко переживав розлучення, а особливо – розлуку з сином. Чоловік намагався підтримувати з Іриною добрі стосунки. Тому жінка ставила йому умови. Щомісяця він пересилав чималу суму грошей, бачився з сином кожний вихідний. Дмитро ж почав ревнувати Ірину та ставав на заваді зустрічам дружини з колишнім.

Закохана у Дмитра Ірина прислухалася до нього і почала рідше давати бачити сина рідному батькові. Якось Дмитро сказав, що зовсім не хоче аби Ірина зустрічалася з Миколою. Тоді жінка почала суперечити, адже її колишній висилав їй гроші, та й любив її сина.

Дмитро ж настоює на своєму: погрожує дружині розлученням, якщо дізнається, що Іра підтримує стосунки з колишнім чоловіком. Ірина не знає, як їй вчинити, адже не хоче втратити коханого, водночас жінка не хоче аби її син забув рідного батька.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seven + 10 =

Дмитро одружився з Іриною. Та вже мала сина від першого шлюбу. Тож, новий чоловік забороняє жінці спілкуватися з батьком дитини.