До батьків дружини завжди ставився, як до своїх. Чого не скажеш про них

Ми з Вірою домовились піти провідати її батьків, бо вже давненько до них не заходили. Я й не проти. До батьків дружини завжди ставився, як до своїх. Чого не скажеш про них. І останній випадок тому доказ.

В останній момент, перед тим, як їхати до батьків, в дружини дуже розболілась голова. Зміряли температуру – висока. Куди їхати? Але ми вже накупляли різних гостинців й щоб вони не пропали на сімейній раді було вирішено, що поїду я сам.

Словом, приїжджаю я до тестя з тещею, а в них саме молодший брат дружини теж в гості зайшов. Сидить вечеряє разом з батьком. А мене теща тільки обняла, подякувала за пакети з гостинцями й каже: «Буде Вірочка здорова – приходьте». Й почала мене випроваджувати до дверей.

Я, звичайно, був не голодний, але стало мені якось образливо: тесть з сином їдять, на столі повно їжі, а мене навіть чаю випити не запросили. Я тут витратив кругленьку суму на гостинці, а до мене ставляться, як до кур’єра, який тільки передав передачу від їхньої доньки. Теща дала мені зрозуміти, що без дружини мені тут не раді.

Приїхав додому морально розбитий. Розповів все дружині, вона каже, мовляв, нічого страшного, жінка брата теж без чоловіка до його батьків не ходить. Я все розумію, але хіба це нормально? Мої батьки так ніколи б не вчинили. Чому ж тесть з тещею так до мене ставляться, я ж до них з усією душею?

Через кілька днів дружині стало краще. Телефонує її мама, запрошує нас в гості. Але мені якось не хочеться. Я ввічливо відмовився, посилаючись на погане самопочуття. Дружина тільки знизала плечима й пішла сама. Повернулась пізно ввечері, розповідаючи скільки всього смачного приготувала її мама.

– Наступного разу треба, щоб ти обов’язково був – мама пектиме торт. – Радісно сказала дружина.

– Побачимо. – Відповів я, прекрасно розуміючи, що наступного разу не буде.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − fourteen =

До батьків дружини завжди ставився, як до своїх. Чого не скажеш про них