До садочку ходили дуже схожі хлопчики, наче брати

Одна із сестер Даша народила сина Сашка, а потім завагітніла другою дитиною, чоловік на останніх термінах вагітності пішов із сім’ї.
Я вже декілька років працюю нянею в дитячому садочку й бачила різні життєві ситуації. Розповім про ситуацію, в якій стала свідком дивної історії, яка усіх вразила.

Садочок у нас не дуже великий, тому всі одне одного знають, бачать, якісь зміни помічають одразу. Хлопчик Сашко ходить у мою групу, як я зрозуміла тато вже пішов із сім’ї. До сусідньої групи, де дітки на рік-два менші, є маленький хлопчик Артем, якого теж водить мама. Стає одразу помітна схожість дітей, мами до речі теж схожі, проте прізвища у всіх різні.

Перша думка, що це родичі, бо вони дуже схожі, але було дивно, що мами навіть не вітаються, хлопці теж граються у дворику і удають, що не знайомі, або вони справді не знайомі.
Одного разу вирішили спитати у завідувачки, але вона відповідальна, трохи скритна, лише сказала, що це не наше діло. Одразу стає зрозуміло, що тут справді якась глибша історія.

Пройшов майже рік, але нічого не змінилося, мами відвертають одна від одної голови, діти також не спілкуються. Йдучи коридорами не вітаються одна із одною.
Тут трапляється те, що ніхто не очікував.
Сашко перестає ходити до садочка, приходить тільки через три місяці, і приводить його до садочка мама Артема. Тому я вирішила запитати Сашка, чому тебе не привела мама, і тут він говорить:

– У мене тепер інша мама. У мене тепер є братик.

Проте нещодавно на корпоративні до Дня матері, провели свято діткам, і проводимо корпоратив у хорошому кафе. Пішла й наша завідувачка.
Випили трохи вина і порозв’язувались нам язички, і завідувачка почала нам розповідати, до цього не хотіла, бо мама Сашка було її подругою.

Ці дві мами – це дві рідні сестри Даша і Надія. Даша народила синочка Сашка, через короткий термін завагітніла, але на останніх термінах чоловік її залишив. Народився у Даші другий синочок – Артем. Молодій мамі стало страшно із двома дітьми, тому вона вирішила відмовитися від дитини ще у пологовому будинку, хоч Віра просила не робити цього, і обіцяла допомагати молодій сім’ї. Але після цього випадку Віра перестала спілкуватись із сестрою. А із будинку малечі Артемчика забрала рідна тітка та всиновила його. За дивним збігом обставин вони потратили в один дитячий садочок.
А ще, тепер Даша знайшла собі нового чоловіка, який проти того щоб мати дітей, це заради їхнього сімейного добробуту, тому жінка відмовилася і від старшого сина. Спочатку Віра не позбавляла її материнських прав, можливо щоб сестра змінила думку ще, але звелось до того що Сашка усиновила повноцінно Віра. А про Дашу майже нічого вже і не чутно.

Хлопчаки зараз так подорослішали, школярі, недавно навіть бачила їх з мамою, вони стали ще більше схожі. Я захоплююсь такими жінками, як їх мама, змогла взяти відповідальність за обох. Як в одній сім’ї могли вирости такі різні жінки, одна змогла покинути своїх дітей, а інша виховує їх як власних.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four + seventeen =

До садочку ходили дуже схожі хлопчики, наче брати