До тата Машка прийшла, а мене на вулицю відпустили погуляти

Я залишилась на вулиці, а тато з Машою були вдома.

На годиннику 3:45. Сьогодні субота. Добре, що завтра вихідний, бо ми з Надею засиділись допізна. Зробивши курсову – ми вирішили відсвяткувати пляшкою вина.
Одноголосно, було прийнято рішення йти в нічний магазин, який знаходився і кількох метрах від нашого будинку.
Підходимо до магазину, а там дівчинка стоїть. Років 9-10, напевно. Одягнута занадто легко. Враховуючи, що на дворі +4 і кінець листопада. Розхристана, без шапки… Так, багато таких буває, але не біля 4 години ранку під магазином

Підійшла:
– Привіт, ти чому вночі тут? Батьки в магазині?
Дівчинка одразу зніяковіла. А в очах сльози.
– Маленька, ти чого? Мама і тато де?

– До тата Машка прийшла….мені сказали погуляти.

Якщо я скажу, що я здивувалась, то це вам нічого не скаже. Мене б напевно менше шокував факт, що сили тяжіння не існує. Ми почали розпитувати її детально про все, виявилось, що у них була “дискотека”, після чого тато закрив Машу в спальні, а Таню відправив о 3 годині ночі гуляти (сказав, що вона вдень мало гуляла).

Я довго не думаючи подзвонила подрузі, чоловік якої працює в поліції. Не залишати ж дівчинку саму на вулиці. Він виявився сьогодні на нічній. За кілька хвилин ми троє вже грілись у поліцейській машині.

Приїхали вони з чаєм. Таню розпитали де вона живе, з ким і хто її батьки. Вирішили іти туди. Таня була дуже замученою і хотіла спати.

Таня мала з собою ключ від домофону (хоть щось дали бідній дитині). Копи піднялись на потрібний їм поверх і подзвонили в двері. Ми довго дзвонили і двері, а потім чуємо чоловічий грубий голос, який не може практично нічого сказати від передозу алкоголем.

– Хто?
-Поліція, відкривайте!
– В мене все добре, донька спить, будьте тихіше!
– Відчиніть двері! Бо інакше, ми відчинемо їх своїми методами!

Трохи метушні і звук, який відчиняє нам двері….перед нами “чудне” створіння. Той самий батько. А поруч абсолютно не контрольована сивоволоса з темними кругами під очима, розтертою тушшю і червоною помадою Машка…стоїть і прикриває свою наготу халатом. Перегар у квартирі такий, ніби пилося там вже не один тиждень. Не лише запах алкоголю, а й сигарет.

Зайшли в квартиру. Ніби все нормально. Стандартна квартира. Старий ремонт, старі меблі та техніка, але видно. що в квартирі є все необхідне для життя. Батько появу дитини пояснив тим, що думаю донька спить, не вставав дивитись.

Взяли з нього пояснення. Викликали на допит до уповноваженого в справах малолітніх. Справа була досить заплутана. Ми зрозуміли одразу, що це зовсім не кінець. З того, як поводила себе дівчинка було зрозуміло, що нею ніхто не займався і нема логічного і розумного пояснення тому, що він ховається від власного батька за нашою спиною і практично не розмовляє.

Мені стало дуже шкода бідолашну дівчинку. Кажіть що хочете, але це ні в якому разі не батько. Батьки так не поводяться. Ви б ще бачили ці пяні очі…

Запитую у подружки чи вона не проти, щоб дівчинка залишилась у нас:
– Ти не нормальна? – ну впринципі, такої відповіді я й очікувала.
Переночуєш у мене? Я зранку в поліцію тебе відвезу. Тато прийде і з ним розберуться.
Мовчання…
– Махни, якщо хочеш. Я тебе нагодую, підеш у ванну, поспиш, а зранку у відділок поїдемо.
І вона махнула…махнула, блін, розумієш….яким ж потрібно бути херовим (вибачте на слові), щоб від тебе донька втекла…

Подружка здивована не була зовсім…вона звикла, я то собачку, то кішку, що зайчика додому принесу..а яка різниця, всеодно сама живу.

Якщо підсумувати, то маленька дівчинка з’їла тарілку борщу, 15 вареників та ще 4 відбивні, запивши все це узваром та закусивши смачним десертом і спить у мене на дивані. В її ногах спить мій чорний собака. А я трохи прилягнула на кріслі, всеодно спати залишилось не довго.

Чому так сталось з малечою, що з цією сімєю і взагалі чи вперше це будемо знати вже завтра. Все завтра. Але я обов’язково все вам розкажу.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 3 =

До тата Машка прийшла, а мене на вулицю відпустили погуляти