Документи на розлучення надішлю сам. Не хочу тебе знати

Дружина подзвонила мені пізно ввечері.

– Саш, вони знову відмінили рейс! У мене закінчуються гроші і я не можу повернутися додому! Допоможи! – просила вона, схлипуючи.

-Я подав на розлучення. В тебе більше нема дому. Принаймні, не в моїй квартирі.

Я поклав слухавку. Можете вважати мене жорстоким, але на те були причини.

З Олею я познайомився на вечірці у друзів. Ми обидвоє були студентами та прагнули веселощів. З нею було добре. Оля була легкою на підйом, не переживала через дрібниці, і завжди шукала легких шляхів. Це мені в ній подобалося, доки вона не перейшла межу.

Ми одружились 4 роки тому. Спочатку все було добре, але з часом я зрозумів, що це була вже не та жінка, яку я покохав.

ЇЇ безтурботність і оптимізм перетворились у лінь та бажання легких грошей. Вона змінила багато місць роботи, бо її не влаштовував одна і та  сама причина – на роботі доводилось працювати

Спершу я ставився з розумінням. Заробляв я добре і дав їй час “знайти себе”. Оля пішла на курси флориста, потім – перукаря, дизайнера сайтів, рекрутера. І скрізь одне й те саме: “Котик, це не моє, розумієш?”.

Найбільше на всіх тих курсах їй подобалось заводити подруг, з якими вона потім мало не щодня ходила на каву до пізньої ночі.

Моє терпіння закінчилось і я сказав, що більше не оплачуватиму жодних курсів. Запропонував їй знайти роботу і самостійно відкладати на своє навчання. У відповідь Оля закотила мені істерику і розбила мій робочий ноут.

Я спокійно вийшов з кімнати і пішов спати у гостьову.

Грошей я їй більше не давав. Купував продукти, побутову хімію, платив за комунальні послуги. Але грошей їй не давав. Сподівався, що вона візьметься за розум і стане дорослою нарешті.

Але так не сталось. За два тижні, не сказавши ні слова, Оля полетіла на Балі. Я був здивований, коли побачив в інстаграмі її фото на фоні океану і позначкою розташування. 

Звідки гроші? Я на мить відчув гордіть за неї. Але ввечері мені зателефонував знайомий і поцікавився,  чи зібрала Оля необхідну суму на лікування свого племінника від раку. У мене зник дар мови, бо вона була єдиною дитиною в сім’ї.

Я відчув відразу та презирство. Підготував документи на розлучення, бо жити з такою людиною – нижче моєї гідності.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 − six =

Документи на розлучення надішлю сам. Не хочу тебе знати