Доля парує по своєму

Андрій проглянув свою нову простору квартиру, сучасний ремонт. Він був задоволений і гордий собою що в нього вийшло придбати своє перше житло.

Минуло вже півтора року як він розійшовся зі своєю коханою дівчиною. Він був водночас дуже закоханим та розбитим. Тільки з нею він бачив своє життя, але бути з нею не міг. Він не міг змиритися з тим як вона вчинила. А яким чарівним було їхнє знайомство, почуття ностальгії не залишало Андрія. Вони познайомились через спільних друзів, поїхали разом відпочивати за місто в гори, там і познайомились. Одного вечору сиділи всією компанією біля вогнища, розповідали один одному історії, сміялись, хлопці грали на гітарі хто танцював, а хто насолоджувався природою. Так Андрію і приглянулась Віка, з цього моменту він відчув щось таке що це його жінка. І що його безумовно тягне до неї все далі сильніше і сильніше. Вони провели чудові вихідні в горах на водоспадах, та біля гірського озера з крижаною та чистою водою як сльоза. По приїзду в місто Андрій зрозумів що немає навіть телефону Вікторії, він відшукав його через своїх друзів. Подзвонив та запросив Вікторію на побачення.

Вікторія погодилась, так поступово розпочались їхні стосунки. І з початку їхня історія кохання була дуже зворушливою та ніжною. Вони їздили в кругосвітню подорож, літали на повітряній кулі, було безліч романтики в цих стосунках, старались вони разом щоб стосунки були цікавими. І прийняли рішення почати жити разом, винаймати квартиру-студію, і саме тоді після деякого часу коли романтика пройшла почались сварки, і розлади між ними. Ніхто не міг подумати про те що ця пара розстанеться так.

Одного дня бувши на роботі Андрію приходить повідомлення.

-Я знаю твою дівчину, вона зараз у мене і ми збираємось одружитись, фото з обручкою і квітами Вікторії дівчини Андрія. В повідомленні був телефон того хто написав Андрію,

-Захочеш поговорити – дзвони Максим.

Андрій не зволікаючи ні хвилини подзвонив по залишеному номеру, для вияснення ситуації.

-Віка в тебе?

Ні вона поїхала до тебе, забрати свої речі.

-Зрозумів.

-Давно це між вами?

-Так, вже десь пів року.

-Чому ти сказав мені про це зараз?

-Бо я знаю що вона чекала пропозицію від тебе. Вона виходить за мене на зло тобі.

Дивне рішення, але я його приймаю.

Андрій швидко відпросився з роботи та поїхав до дому. Там він побачив Вікторію яка збирала речі. Та була щаслива, але очі були сумні.

-Чому ти так вчинила? Запитав Андрій.

-Ти знаєш я хотіла заміж, а ти не кликав. З батьками знайомитись не хотів, от мене і позвали.

-Зрозумів, тоді збирайся якщо кличуть.

Віка похапцем зібрала всі свої речі, викликала машину та поїхала до свого нареченого Максима.

Минуло півтора року, Андрій повністю поринув в роботу, підіймався по кар’єрному зросту. Заробивши достатньо грошей вирішив придбати своє перше житло в новобудові з гарним краєвидом на озеро.

Так і зробив, обрав простору трикімнатну квартиру, вклав угоду та оплатив. Квартиру вже була з ремонтом та меблями від забудовника (під ключ), це повністю підходило Андрію через те, що він не мав багато часу займатись питаннями ремонту. Отримавши ключі Андрій зібрав свої речі та переїхав зі винайманої студії. Розклав ноутбук, записники та книги по роботі, речей в Андрія було не дуже й багато, одним словом нежонатий.

Посуду для готування ще не було вирішив замовити вечерю в найближчому ресторані. Він поступово розкладав свої речі та чекав кур’єра, який вже піднявся на поверх та подзвонив у дзвінок. Андрій забрав замовлення і за кур’єром побачив молоду світловолосу дівчину яка стояла навпроти дверей і дивилась на нього широко розплющеними очима.

-Я Оля – власниця цієї квартири, сказала дівчина.

Здивуванню Андрія не було меж, адже він тільки но заїхав у свою квартиру. Він сказав:

-Зачекайте мене тут зараз вирішимо, та вийшов із документами про власність квартири. Ольга відкрила таку ж саму теку із документами на цю квартиру.

-Що нам тепер робити? запитала Ольга.

Андрій сказав що потрібно написати заяву до поліції, але що це розслідування затягнеться на довго. Тому краще звернутись до приватного детектива. Ольга погодилась і вони вирішили відразу зателефонувати та домовитись про пошук людини яка продала одну квартиру двічі. Приїхав молодий детектив Роман, та засвідчив показання Андрія та Ольги, зібравши всю відому інформацію поїхав вирішувати справу.

Андрій та Ольга вирішила розділити разом вечерю, і поговорити про подальші справи. Ольга повідомила про те що купила тут квартиру та їй запропонували хорошу посаду в її компанії за умови переїзду у це місто. Тому вона і вирішила продати свою квартиру та переїхати у нову, повертатись їй було вже нікуди. Андрій запропонував на час вирішення справ з продажем квартири пожити разом, розділивши квартиру навпіл. Ольга погодилась, тому, що виходу іншого в неї не було. Кожен пішов по своїх кімнатах, розбираючи перевезені речі.

Йшов час, Ольга та Андрій працювали на своїх роботах приділяючи їм багато свого часу, а вечорами зустрічались та бесідували на кухні за вечерею або чашкою чаю на балконі з видом на річку та парк. Вони так звикли один до одного за цей час що вже чекали коли хтось затримувався.

Одного вихідного дня прокинувшись Ольга почула як Андрій розмовляє з кимось на кухні. Це була Вікторія молода дівчина, яка просила Андрія почати все спочатку, що вона розчарувалась у Максимові, і в тому що взагалі прийняла його пропозицію, вона благала Андрія почати все спочатку. Ольга повернулась до себе в кімнату, щоб не ніхто не знав про те що вона чула, як тут Вікторія яка виходила з кухні побачила жіноче пальто.

Ти що не один тут живеш? Запитала Віка.

-Андрій стурбовано відповів, Ні і відпровадив гостю на вихід.

Попрощавшись він почав швидко збиратись на зустріч, адже вже запізнювався і не став турбувати Ольгу через те, що знав що вона сьогодні вихідна.

Через декілька годин повернувшись із ділової зустрічі він побачив Ольгу яка сиділа на кухні з чашкою вже холодного обліпихового чаю і збиралась викликати таксі. Андрій одразу підійшов до Ольги та запитав куди вона зібралась? На що Ольга відповіла – що збирається переїжджати на іншу квартиру. Андрій запитав:

-На яку?

-На найману, Я чула зранку ти спілкувався із дівчиною і вона питала із ким ти живеш, вибач я чула всю розмову.

-Так, це моя колишня дівчина і ми давно вже розійшлись, вона прийняла пропозицію від іншого. Але я не хочу про минуле, і з Вікою я бути теж не хочу. Залишимо минуле в минулому, не переїжджай нікуди, адже ми ще й не вирішили що нам робити з квартирою, вона наша по документах і твоя, і моя.

Ольга погодилась вислухавши Андрія, і вони прийняли рішення все залишити на своїх місцях і та зачекати вирішення ситуації від Романа.

Вони у двох добре ладнали, справи по дому завжди робили разом або по черзі, їхнє спільне життя було легким. Вони розуміли та підтримували один одного, в них були справжні щирі дружні стосунки. Ніколи не сварились, навіть про те що склалась така ситуація з квартирою яку кожен із них придбав. Між ними почали з’являтись справжні почуття, і Андрій та Ольга зрозуміли що вже не хочуть розходитись, їм добре разом і що не дарма вони познайомились.

Андрій все ж хотів, щоб ситуація з шахраєм який продав їм одну і ту ж саму квартиру вирішилась. Та домовився про зустріч з Романом для того, щоб дізнатись як просунулось слідство. Роман приніс теку документів де вже були зареєстровані схожі випадки, але всі вони вели до різних людей і до різних забудовників зачіпок поки було надто мало щоб розв’язувати питання і знайти винуватця.

Одного вечора повертавшись із роботи Ольга трохи затримувалась, але вже доходила до будинку, була дуже сильна злива і дощ йшов такий густий що розгледіти щось було дуже важко. І тут її збиває машина, Ольга втратила свідомість. Люди побачивши непритомну жінку викликали швидку та забрали її у лікарню. Там декілька днів з сильними болями та запамороченням молода жінка приходила до свідомості.

Андрій приїхав у лікарню як тільки дізнався що з нею трапилось. Допомагав у всьому та підтримував. Як тільки Ольга прийшла до тями, була рада бачити Андрія.

Ти мене так налякала.

-Та я сама злякалась що ми вже більше не побачимось.

-Лікарі сказали що нічого серйозного, невеликий забій, за декілька днів випишуть.

Ольга хотіла повідомити ще там, але не наважилась. По приїзду до дому, вона побачила квіти фрукти. Андрій готувався, намагався підняти настрій. І тут настав момент признання, Ольга з усмішкою сказала Андрію що вагітна і чекає від нього на дитину. Андрій був дуже радий, підхопив Ольгу на руки та поцілував.

-Я такий радий. Ти станеш моєю дружиною?

-Так звісно! Радісно крикнула Оля.

Молоді люди були на сьомому небі від щастя і вже планували яким буде їхнє спільне майбутнє. Невдовзі вони познайомили із батьками, та оголосили про те що планують одружитись і що вони з Ольгою вже чекають на дитинку. Батьки були приємно вражені як Андрія, так і Ольги, підтримали молодих людей та допомогли в організації весілля. Допомогли коштами та з підготовкою до весілля.

Та одного дня Андрію зателефонував Роман і сказав про те що зайде у вечері з новинами по їхній справі. Як тут пролунав дзвінок у двері це був Роман, і він прийшов із новинами по квартирі та не тільки. Провівши розслідування вияснилось хто займався шахрайством з продажем квартир, випливла вже не одна справи, все майно шахрая підлягало арешту, а кошти що залишились після «угод» були повернуті обманутим власникам квартир. Так і домовились залишити квартиру, та повернути вартість однієї квартири молодому подружжю. Та вияснився ще один момент, по камерах з сусіднього магазину зафіксували що саме машина Вікторії заїжджала у двір їхнього будинку, і що саме Вікторія намагалася збити Ольгу. Було заведено кримінальну справу, порушницю лишили прав.

Ольга пішла на поправку дуже швидко, завдяки турботі свого чоловіка Андрія. Згодом вони відсвяткували гарне весілля, у колі близьких та рідних, поїхали у подорож. Там вони насолоджувались романтичним періодом один з одним. Адже нарешті усе це минулось.

Ольга виносила і народила здорову гарну дівчинку, яку назвали Світлана. Вони вирішили продати свою квартиру та побудувати будинок за кошти що в них зашились від продажу та компенсації за квартиру. Для нової сім’ї це було радісною новиною. І для дитини набагато краще рости на свіжому повітрі за містом.

Ще за півтора року вони закінчили разом ремонт та переїхали у свій новий будинок. Заїхали в нього та святкували в друге своє новосілля, тільки набагато приємніше.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eighteen + 19 =

Доля парує по своєму