Донька Сергія виходить заміж. Про радісну новину дуже швидко дізналися усі родичі, знайомі та сусіди. Щодня Сергія хтось запитує, коли весілля та що подарувати молодим, але він тільки відмовчується, адже йому соромно зізнатися, що на церемонію їх із дружиною не покликали

– Єдина донька нарешті виходить заміж, а нам із дружиною хоч плач, – бідкається 55-річний Сергій колезі. – Їй уже майже тридцять, вже думали, що так і не дочекаємося весілля й онуків ніколи не поняньчимо. Ми так зраділи, негайно усім родичам, знайомим та сусідам повідомили, щоб готувалися до весілля, а тут таке.

Сергій заради своєї доньки тільки й жив. Лише вона у свій час втримала його у сім’ї, коли стосунки із дружиною тріщали по швах.

Якщо більшість чоловіків хочуть мати сина, спадкоємця, то Сергій завжди мріяв про донечку й коли після тяжких пологів дружини лікар повідомив: «У вас дівчинка», – він був на сьомому небі від щастя.

Дружина Сергія була гарною матір’ю, але він ніколи не намагався перекинути на неї обов’язок виховання дитини, як це часто буває в інших родинах. Сам водив та забирав донечку з дитячого садочка, вчив з нею домашнє завдання у молодших класах, ходив на батьківські збори.

Донька була їх із дружиною справжньою гордістю, закінчила школу з золотою медаллю, університет із червоним дипломом. Зараз – успішна бізнеследі, власниця декількох магазинів дитячого одягу. Тільки от на особистому фронті довго не складалося. Залицяльників було багато, але жоден з них довго не затримався. І ось нарешті донька познайомила їх зі своїм обранцем, сказала, що невдовзі вони планують оформити свої стосунки офіційно.

Дружина відразу розпочала бурхливу діяльність. Спочатку сама оббігала усі ресторани та весільні салони у місті, а потім зателефонувала доньці й запитала, коли вони підуть обирати весільну сукню. От тоді й з’ясувалося, що весілля як такого не планується.

– Мамо, ну сама подумай, навіщо нам це весілля? – обурилася донька. – Це ж просто гроші на вітер, воно ж ніколи не окупиться.

– Невже тобі не хочеться побути нареченою, одягнути білу сукню? Та це ж одна із найважливіших подій у житті кожної жінки! А як же весільні фото? Може, ти у спортивному костюмі на розпис збираєшся? – не вгамовувалася дружина.

– Мамо, заспокойся, щодо фотосесії, то ми уже давно про усе домовилися. Будуть тобі фото й у весільній сукні, й на природі, й у яких тільки душа побажає локаціях.

– Доню, а що ж люди скажуть? – спробував втрутитися Сергій. – Мене он щодня хтось запитує, коли весілля та що подарувати молодим, а я тільки відмовчуюся, адже соромно зізнатися, що на церемонію нас не покликали. Дядько Петро учора так взагалі зло пожартував, що як нам самим несила весілля дітям відгуляти, то вони усі разом на сяку-таку гулянку скинуться.

– То хай собі каже, не звертай на нього увагу. Ти ж сам знаєш, що справа зовсім не в грошах. Ми хочемо просто розписатися без зайвих клопотів та галасу, а потім поїхати у весільну подорож. До вас ми обов’язково прийдемо ввечері, посидимо, вип’ємо по келиху шампанського. Так само й з іншими батьками. А от влаштовувати гулянку для родичів, більшість із яких навіть в очі не бачили, ми не збираємося. Нам таке весілля не потрібне.

Нібито й права донька, але Сергію все одно якось незручно перед рідними та знайомими, та й самому так хочеться побачити донечку у весільній сукні. В живу, а не на фотографіях…

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 1 =

Донька Сергія виходить заміж. Про радісну новину дуже швидко дізналися усі родичі, знайомі та сусіди. Щодня Сергія хтось запитує, коли весілля та що подарувати молодим, але він тільки відмовчується, адже йому соромно зізнатися, що на церемонію їх із дружиною не покликали