Донька виросла красунею. Про це Олена знала з соціальних мереж. А зараз виходить заміж. Олена розуміла, що на весілля її ніхто не запросить, але все ж вирішила приїхати

Олена вийшла заміж ще молодою. Чоловіком її став такий само молодий хлопець Віталій. Він працював трактористом у них селі. Так, професія не найпрестижніша, але дівчина покохала його за інше – за простоту, людяність та чарівну посмішку. Віталій не міг запропонувати молодій дружині золотого замку та цілковитого достатку, але на хліб заробити вмів.

Спочатку все було добре. Олена сиділа вдома, чекаючи чоловіка з роботи. Але коли вона народила дитину, все змінилось. Дівчина зрозуміла, що зарплати тракториста на все не вистачить, а постійний побут її вбиває.

Не про таке життя я мріяла! – Кричала вона чоловікові – Я хотіла, щоб у нас з тобою все було інакше. Думала, що ми будемо гуляти вечорами, їздити до міста, ходити в кафе та кіно. А я крім дитячих пелюшок нічого не бачу! Ще й купити за ті гроші, що ти мені приносиш не виходить нічого!

– Але, кохана, – Віталій намагався заспокоїти жінку, – це тимчасові труднощі, ти сама знаєш, що я заочно закінчую інститут, скоро стану архітектором, знайду хорошу роботу і ми заживемо. Почекай трішки. Все буде…

– Я не хочу чекати, – перебила його дружина, – мені зараз треба нормальне життя, розумієш?

Одного вечора, після чергової сутички, Олена зібрала свої речі в маленьку дорожню сумку, пішла світ за очі, залишивши чоловіка й доньку.

Спочатку дівчина поїхала в місто пожити в друзів, а згодом подалась за кордон в пошуках щастя. Щоправда, перспектива щастя виявилась дуже туманною. Якщо раніше всі клопоти Олени крутились навколо дитини, чоловіка та будинку, зараз дівчина змушена була щодня думати де заробити на шматок хліба.

Вільне життя, як виявилось, не таке приємне та легке. Не раз, плачучи ночами, згадувала Олена чоловіка й дуже хотіла повернутись, але почуття сорому не давало.

«Як я подивлюсь йому в очі? – Думала дівчина – Після того, як покинула чоловіка з маленькою дитиною я назавжди викреслила себе з їхнього життя.»

Пройшло двадцять років. Олена все життя так і тинялась Європою, беручись за будь-яку роботу, щоб вижити. Від друзів вона дізналась, що Віталій з донькою згодом переїхали в місто, де чоловік знайшов роботу архітектора, а згодом став головним архітектором міста. В душі вона пишалась ним.

Донька виросла красунею. Про це Олена знала з соціальних мереж. А зараз виходить заміж. Олена розуміла, що на весілля її ніхто не запросить, але все ж вирішила приїхати.

«Виженуть – то виженуть, – думала жінка, – але я спробую».

За час роботи в Європі жінка так і не змогла назбирати грошей, тому на весілля приїхала з пустими руками.

Ввійшовши в банкетний зал (благо, знайомі розповіли де і коли відбуватиметься церемонія) жінка ледве не втратила свідомість від хвилювання.

Першим вона побачила Віталія. Він змінився. Такий гарний та інтелігентний. А вона пам’ятає його ще трактористом. Він впізнав колишню жінку, яка все ще по документах залишалась його законною дружиною.

– Ти прийшла… – Якось радісно й водночас сумно сказав він.

– Так… – Сказала Олена – Тільки не знаю, чи дочка буде мені рада

А це ми в неї запитаємо. – Віталій взяв дружину за руку й повів знайомити з донькою.

На диво, дівчина розплакалась.

Я так довго чекала тебе, мамо.

Того вечора сім’я возз’єдналась. Олена була вдячна долі, що чоловік з донькою змогли її пробачити.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × three =

Донька виросла красунею. Про це Олена знала з соціальних мереж. А зараз виходить заміж. Олена розуміла, що на весілля її ніхто не запросить, але все ж вирішила приїхати