Донька зі своїм чоловіком надумали купувати квартиру. Ми вирішили допомогти, усе життя дітям гроші збирали. Та раптом мій син втрапив у неприємності, йому також потрібні гроші.

Ми з чоловіком разом вже сімнадцять років. У шлюбі народилося двоє діточок – донька Юля та синочок Тимур. Усе життя ми відкладали гроші аби допомогти нашим дітям у дорослому житті.

Юля поспішно вийшла заміж за чоловіка з не дуже заможної родини. Та вони обидва були дуже працьовиті. За 5 років назбирали деяку суму на власне житло, та, звісно, її не вистачало на купівлю квартири. Тоді ми зі сватами домовилися, що допоможемо дітям.

У нас збереження невеличкі, та все ж якщо усі гроші об’єднаємо – вийде щось й придбати. Юля вже навіть обрала квартиру, яку хоче. На днях потрібно давати завдаток. Аж раптом у нашій родині сталося горе.

Мій син Тимур має дуже запальний темперамент. Усе життя я боялася, що він у щось вскочить і ось. Нещодавно в клубі мій син заступився за дівчину. До неї чіплялася якась зграйка хлопців, ображали бідну та ще й хотіли добитися того, чого зазвичай хочуть такі від дівчат. Тимур побачив це й вплутався в бійку. Звісно, він не подолав усіх своїх суперників, його добряче побили. Та тільки одного з хлопців Тимур випадково вбuв. Тепер я маю найняти синові гарних адвокатів, а це чимала сума грошей.

Навіть не знаю, що сказати доньці. Я звісно можу дати їй частину грошей, та вона буде менше від тої, яку я обіцяла. В цьому випадку Юлі не вистачить на купівлю житла. А донька зі своїм чоловіком вже стільки часу витратили на пошуки майбутньої квартири.

Мій чоловік каже, що Тимур має відповісти за вчинки, а Юля заслуговує на квартиру. Донька старалася і працювала, а імпульсивність сина призвела до втрат. Та він же не хотів цього, просто заступився за дівчину. Я не знаю як вдіяти: на кону воля мого сина та омріяне власне житло доньки.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × 5 =

Донька зі своїм чоловіком надумали купувати квартиру. Ми вирішили допомогти, усе життя дітям гроші збирали. Та раптом мій син втрапив у неприємності, йому також потрібні гроші.