Допомагати людям просто так

Я займався зніманням реклами для магазину садової техніки. І вони влаштовували великий розіграш, як для покупців, так і для людей які були причетні до фільмування. Основною вимогою було те, що потрібно було заїхати якомога далі від міста в село, та подарувати головний приз простим людям.

Так і зробили, від’їхали кілометрів двісті від міста, потрапили в невеличке село, та зайшли на перше подвір’я яке нам натрапило на очі. Потрібно було зняти, як проста людина може запустити пилу та обрізати гілку. Увімкнути газонокосарку для покосу трави біля свого подвір’я. Домовились з оператором, що поки не знімемо, про подарунок нічого говорити не будемо.

Як тільки ми зайшли на подвір’я, на нас почала гарчати злюща собака. І вийшов чоловік років сорока п’яти з цигаркою в зубах, та запитав чого нам потрібно?

-Добрий день, ми зі столиці, заїхали до вас у село, щоб зняти рекламу як прості люди користуються садовою технікою. Це ж рутинна справа десь покосити потрібно, десь гілку підсохлу спиляти.

А скільки ви заплатите за таке фільмування?

-Вибачте немає в нас грошей. За те ви себе зможете побачити по телевізору.

-Немає у мене, ні гілок які потрібно спиляти, ні чого косити. Не треба мені нічого. Ідіть краще до сусідів. Відповів чоловік.

Ми подякували та попрощались. І пішли до іншого будинку.

Двері нам відчинила привітна дівчина років двадцяти та запитала, що нам потрібно, чим вона може нам допомогти?

Ми розповіли про те, що хочемо зняти рекламний ролик про використання садової техніки. Дівчина сказала, що зараз батьків немає в дома, але якщо нам все підходить в них на подвір’ї, то ми можемо починати знімати.

Оператор та знімальна група розставили все по місцях налаштували камери та звук, поставили техніку. Машинку для покосу трави, та акумуляторну пилку.

Дівчину звали Мар’яна. Вона з радістю погодилась бути моделлю, та спробувати покосити траву біля свого паркану із нашою газонокосаркою. І пізніше показала стареньку липку, яку можна було спиляти на дрова, в чому нам допомогли сусідські парубки. Все вийшло відзняти дуже швидко.

Дівчина запропонувала нам випити свіжозвареного компоту із сушок, пригостила усіх пиріжками. Все було дуже смачно, адже ми вже зголодніли з дороги. І тут, ми вирішили вручити господині подарунки за допомогу у зніманні реклами. Коли ми сказали, що за вашу допомогу нам в зніманні реклами, ми хочемо вам подарувати цю газонокосарку та акумуляторну пилу. Дівчина аж зніяковіла. Та за, що? Не треба нічого.

Ми розповіли, що це розіграш і подарунки для наших покупців та людей хто брав участь у зніманні рекламного ролика. І, що за їхніми умовами ми повинні подарувати їх простим жителям села.

Це почув сусід, він мало не зламав паркан, так перехилився, щоб послухати про, що ми говоримо. І сказав відразу, то ідіть до мене он ту сливу можете спиляти й косіть хоч усі бур’яни, що є.

Ми ж казали вам, що грошей в нас немає, коли прийшли до вас. А ви запитали чи ми вам заплатимо, грошей у нас справді немає.

Сусід аж позеленів, від заздрощів. А батьки Мар’яни саме повертали, із роботи до дому. Побачивши нас, вони запитали що тут коїться?

Ми розповіли, що Мар’яна допомогла нам у зніманні рекламного ролика, а ми даруємо їм подарунки від нашої фірми. От так буває, що не потрібно завжди гнатись лише за матеріальною вигодою.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three + 9 =

Допомагати людям просто так