Довелось взяти певну суму з наших заощаджень й купити найдешевший смартфон, який тільки міг знайти, але коли Ніна Григорівна про це дізналась, почала мене ганити, мовляв, я й так заробляю копійки, так ще й витрачаю гроші на власні забаганки

Ми з Василиною одружились рік тому. В нас, здається, була б повна гармонія, якби теща не намагалась кожного разу мені нагадати, що я не вартий уваги її доньки. Ніна Григорівна, мама Василини, жінка заможна та самодостатня. Вона після того, як не стало чоловіка, змогла не тільки забезпечити себе та доньку всім необхідним, а й побудувати власну бізнес-імперію майже без стартового капіталу. Теща любить говорити про свої досягнення, адже саме так відчуває власну важливість. Зараз вона на пенсії й майже відійшла від справ. Віра Григорівна сподівалась, що єдина донька продовжить справу її життя й вийде заміж щонайменше за якого-небудь бізнесмена, але Василина обрала мене, звичайного сільського парубка, який працює на будівництві. Звичайно, я не заробляю багато, але намагаюсь забезпечити дружину всім необхідним. Зараз Василина вагітна нашим первістком, тому вона не може працювати в компанії матері.

Ніна Григорівна, звичайно, була проти моєї кандидатури на роль зятя. Але донька вчинила по-своєму. Теща не була присутня навіть на нашому весіллі, адже вважала принизливим те, що її донька виходить заміж у придорожньому кафе, адже саме та таку гостину вистачило моїх збережень.

Зараз Ніна Григорівна відновлює спілкування з донькою, адже боїться, щоб ми не позбавили її спілкування з онуком. Але щоразу теща намагається дорікнути мені, що я мало заробляю.

Нещодавно в мене зламався телефон. Я намагався його полагодити, відносив у ремонт, але там сказали, що все серйозно й нічого зробити вони не можуть. Тому мені довелось взяти певну суму з наших заощаджень й купити найдешевший смартфон, який тільки міг знайти, але коли Ніна Григорівна про це дізналась, почала мене ганити, мовляв, я й так заробляю копійки, так ще й витрачаю на гроші на власні забаганки. Дружина теж на мене образилась, адже їй новий телефон я не купив.

Звичайно, я б ніколи не став витрачати гроші на які-небудь дурниці, знаючи, що скоро в мене з’явиться дитина, навпаки, намагаюсь економити на всьому, вдягаюсь на секонд-хенді, аби дружина могла дозволити собі щось краще. Й телефона я б не купував, якби мій старий не вийшов з ладу. А зараз мене звинувачують у марнотратстві. Зрештою, я заробляю, тому можу собі дозволити витратити невелику суму грошей на себе. Я намагався пояснити дружині, що стараюсь для неї й нашої майбутньої дитини, вона, начебто, розуміє, але після спілкування зі своєю мамою знову починає на мене ображатись.

Я розумію, що Ніна Григорівна – мама дружини й вони завжди будуть спілкуватись, але теща відверто псує наші стосунки з Василиною. Я знаю, що вона наговорює на мене дружині, аби виставити в найгіршому світлі, але зробити з цим нічого не можу. Не знаю, чи правильно бути повністю заборонити дружині спілкуватись з мамою. З одного боку, я розумію, що це трохи егоїстично, але іншого – я хочу вберегти сім’ю. Як вчинити?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 − four =

Довелось взяти певну суму з наших заощаджень й купити найдешевший смартфон, який тільки міг знайти, але коли Ніна Григорівна про це дізналась, почала мене ганити, мовляв, я й так заробляю копійки, так ще й витрачаю гроші на власні забаганки