Дружина перестала займатись домом та дітьми

Я одружений чоловік, у мене велика сім’я, дружина та троє дітей. Я маю свою власну справу, займаюсь пригоном авто з європи та розмитненням.

Цим і заробляю своїй сім’ї на життя. Роботи зараз дуже багато через те, що це стало популярно серед людей. Дешевше купити автівку вживану з європи з невеликим пробігом, ніж у нас від перекупів, або із салону, не всі собі можуть це дозволити.

Коли я одружувався, я тільки починав цим займатись, а моя дружина взяла в полон своєю красою. Якби ж я тільки знав, як я буду розплачуватись за це. Кожного дня, впродовж нашого спільного життя, моя дружина відвідує спорт зал, спа, масаж, косметолога. Коли в нас народилася перша дитина, дружина буквально після пологів за декілька днів пішла у салон краси, наводити гарний вигляд. Я зрозумів її, що вона хоче залишатись привабливою, але дедалі менше часу залишалось на нас із дітьми. Вона постійно займалась лише собою. Вихованням дітей, займалась наймана вихователька та прибирання в дома робив клінінг, а на вечерю часто могла бути замовлена піца, чи будь-яка інша страва з ресторану. Звичайно, це все було за мій кошт, адже працював тільки я.

Я нічого ніколи не мав проти та радів, що дружина постійно займається собою. Але от тільки коли я зрозумів, що ми не можемо зараз дозволяти собі кожного дня замовляти їжу з ресторану. І потрібно більше часу, на цей момент приділяти догляду за дітьми та домом. Дружина дуже хотіла, щоб ми поїхали на Новорічні свята, усі разом на Мальдіви. Ця поїздка досить коштовна, і для того, щоб її спланувати потрібно було мені більше часу працювати, та трохи скоротити наші поточні витрати.

Я розповів про це дружині на, що вона відреагувала дуже не спокійно. Ми дуже посварились через це, і я висунув умову, або моя дружина починає виконувати свої обов’язки, як дружини та мами по дому, або йде влаштовуватись на роботу і заробляти гроші, щоб так само із них виділяти на сім’ю. Ні один із варіантів їй не сподобався, ми подали на розлучення. Тепер я живу з дітьми, нам на все вистачає, кожного дня є людина. яка прибере та приготує смачний обід та вечерю, і ніхто тепер не виставляє умов, про те як нам жити. І ми з дітьми відправимось на новорічні свята на острови. Майже нічого не змінилось, дружина підтримує стосунки із дітьми, та іноді приходить їх навідати, я не заперечую.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two + 12 =

Дружина перестала займатись домом та дітьми