Дружина поставила мені ультиматум: або розмінюємо мою квартиру на дві менших, або вона подає на розлучення

З Мариною ми побрались недавно. Обоє – люди за сорок, кожен зі своїм минулим. Моя перша дружина померла, а донька Рита уже має власну сім’ю й живе за кордоном. Ніна – розлучена, має двох синів від першого шлюбу. Старший Тарас також одружений, а молодший Руслан закінчує школу і живе з нами.

З Русланом у мене стосунки непогані. Я сприймаю його як сина, тому не був проти того, що після нашого весілля з Мариною хлопець поселився у нас.

А от із Тарасом з самого початку наше спілкування не клеїлось. Він сприйняв мене доволі непривітно, і, взагалі, був проти того, щоб мати виходила заміж вдруге.

«У мене є один тато», – повторював хлопець.

Їхній батько і чоловік Марини, Іван – типовий п’яничка. Марина розповідала, що втомилась від його постійних побоїв і пішла. З синами Іван не спілкується, не кажучи про те, щоб якось допомагати.

Я, звичайно, на роль батька не претендую, але дуже було образливо чути від Тараса, що він проти нашого шлюбу.

Та вчора жінка прийшла до мене з пропозицією.

– Я, – каже, – тут подумала: чому б нам твою трикімнатну квартиру не виміняти на дві однокімнатних? В одній жили б ми з тобою та Русланом, а в іншій – Тарас з Надією. Вони ж дитину чекають, а ти сам розумієш, що кімната в гуртожитку їм затісна.

Мене це, відверто кажучи, обурило.

– А як ти собі уявляєш, – відповідаю дружині, – що ми з тобою і дорослий хлопець тіснитимемось в одній кімнаті? І, взагалі, ми цю квартиру з покійною дружиною купували для доньки. Звичайно, поки що вона їй не потрібна, але Рита має на неї право. А ти зараз пропонуєш мені віддати половину доньчиної спадщини твоєму сину, який мене відверто ненавидить. Ти собі як хочеш, але я – проти!

Дружина – в сльози.

До вечора зі мною не розмовляла. Видно, добряче образилась.

А наступного дня поставила мені ультиматум: або розмінюємо мою квартиру на дві менших, або вона подає на розлучення.

Я вибрав друге. Можливо, хтось мене засудить, але я вважаю, що вчинив правильно. Чому я повинен допомагати синові дружини, який ставиться до мене з презирством?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × 4 =

Дружина поставила мені ультиматум: або розмінюємо мою квартиру на дві менших, або вона подає на розлучення