Дружина сказала перед подружками, що я її водій

Моя дружина стала хорошою кар’єристкою, отримала посаду заступника директора на фірмі. В цей день мала бути зустріч випускників в її школі. Вони домовились зібратись у ресторані та відмітити там, зустріч випускників 15 років після закінчення!

Моя дружина, дуже довго збиралась на це свято, ще за тиждень до того в неї був вже замовлений перукар та візажист. Вона обійшла всі найкращі магазини одягу у місті, аби вдягнутись так, щоб здивувати всіх присутніх. При тому, що їй було чим дивувати ще, окрім зовнішності.

Так от наступив день зустрічі, я був зайнятий своїми справами та не зміг її завести, тому дружина поїхала на таксі, але я пообіцяв забрати її на при кінці вечора. Вже близько восьмої години, я зателефонував до неї, дізнатись чи все добре, і уточнити у якій годині мені під’їхати за нею. Ми домовились близько десятої вечора, що я заїду.

На годиннику вже була десята година і я під’їхав до ресторану. Я побачив, скільки дорогих автівок стояло біля входу. Хто приїхав сам на машині, когось привіз водій, також стояли чоловіки деяких однокласниць, яких я знав в лице. Вони стояли всі разом на подвір’ї під дахом тераси тому, що накрапав, вже холодний жовтневий дощ. Хтось палив цигарку, дехто показував фото на своєму смартфоні, показуючи куди вони їздили відпочивати у цьому році. А дехто, показував свій черговий Rolex, або нову автівку.

Я приїхав на звичайному Nissan, гладко виголений та коротко підстрижений, у хорошій сорочці та джинсах. Я не планував там затримуватись, я лише приїхав забрати свою дружину, після гулянки до дому. І тут зайшовши в середину, я відчув на собі такий оцінювальний погляд, колишніх однокласниць моєї дружини. І тут я зрозумів, куди я попав, що чоловіки на вході це ще було, м’яко кажучи, квіточки.

Кожна з них, намагалась заглянути в чому ж я одягнений та взутий, яка марка мого смартфону і де моє портмоне. Підійшовши до дружини, вона глянула і сказала.

– О дівчата мій водій вже приїхав за мною. І розсміялась. Всі здивувались, але також підтримали її. Подружка Віка, ще видала – Наташ ти чого. Це твій чоловік.

А ну так, прошу вибачення, прошу любити та шанувати за сумісництвом мій чоловік – Андрій.

В повітрі зависла деяка тиша. Мені стало дуже не зручно. При тому, що в автівці на мою дружину чекав величезний кошик троянд, я знав як вона їх любить і вирішив згадати часи, нашої молодості та зробити їй приємно.

Мій настрій тут же впав, нижче рівня підлоги. Я постарався не подати знаку і сказав так, що моя дружина достойна не лише водія, а ще й особистого пілота. Я взяв цигарку, хоч ніколи й не палив і приєднався до решти чоловіків на терасі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen − 6 =

Дружина сказала перед подружками, що я її водій