Дружина таємно допомагала своїй мамі

Ми з дружиною маємо окремі бюджети. Обоє працюємо, заробляє вона майже стільки ж, як і я. Але постійно жаліється, що їй грошей не вистачає. Тому я зі своєї зарплати мушу часом давати їй гроші то на якусь помаду, то на колготки, то на проїзд. Я ніколи не контролював витрати дружини, поки одного разу мені не зателефонувала мама й не сказала, що їй проговорилась сваха, мама дружини, що донька щомісяця дає їй гроші на комунальні витрати та харчі. І це при тому, що теща працює й не має нагальної потреби в допомозі, на відміну від моєї мами, яка давно пенсіонерка, ще й хворіє.

Але моїй мамі ми не допомагаємо фінансово, адже дружина проти. Вона завжди говорила, щоб замість того, щоб давати гроші своїй матері, я б краще купував щось додому. І я її слухався, хоч міг би таємно допомагати, як це робила дружина зі своєю мамою.

Дізнавшись про цю несправедливість я прийшов до жінки на розмову.

– А що? – Обурилась дружина. – У мене своя зарплата й свої гроші. Хочу допомагати своїй мамі, то й буду. Це моє право.

– Тоді не говори мені, що тобі не вистачає грошей. – Сказав я. – Я більше тобі не даватиму. Краще допомагатиму своїй мамі.

Але дружина, чомусь, образилась. Та я вважаю, що правильно вчинив.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 − 6 =

Дружина таємно допомагала своїй мамі