Друзі були праві, не варто мене знайомити з дружинами

Мені 40 років і я холостяк. Сьогодні колега з роботи запросив мене у гості і я відверто здивувався, тому, що зазвичай в мені бачать конкурента і рідко знайомлять з дружинами чи дівчатами.

Я знав, що друзі запрoсять якусь дівчину, щоб познайомити нас, проте це не мало значення. Я просто хотів посидіти в хорошій компанії.

Дружина колеги була чудовою господинею, усіх пригощала стравами і підтримувала бесіду. Як я і передбачав, останньою прийшла вона.

– Вася, знайомся, це Ліля, – промовив друг.

– Ліля, дуже приємно!

– Навзаєм, – відповів я.

Щоки Лілі зашарілися. Було видно, що вона дещо схвильована. Скромно одягнена, і з хорошою фігурою вона виглядала привабливою, проте було видно, що до уваги чоловіків не звикла. А плаття вдягала очевидно зрідка.

Присівши за стіл, Ліля одразу почула купу запитань від друзів. Вони хотіли допомогти їй розкритися, щоб та змогла показати яка ж вона хороша дівчина. Господиня старалась весь час підтримувати її, схоже вони були хорошими подругами.

Звісно після цього, прийшла і моя черга.  Довелось трохи поспілкуватись.

З нами в компанії сиділа ще одна запрошена пара. Обоє виглядали дуже дорого, проте чоловік був неохайний. Не зважаючи на це, він себе вів надто високомірно, так як і його партнерка. Вони були варті одне одного.

На відміну від свого чоловіка, дівчина була ошатна та доглянута. Весь вечір вона демонструвала, що краща за всіх інших дівчат, які тут були, тай жарти в неї недоречні та образливі для присутніх осіб.

Вона точно відвідувала спортзал – фігура та постава ідеальні. Відверта сукня, яскравий макіяж, акуратна зачіска були для неї звичним ділом. Вона любила себе і не приховувала цього.

Вона була тактовною і вміла зацікавити будь-якого чоловіка.

Потихеньку свято підійшло до завершення. Настав час виносити торт, тому гості допомагали господині прибирати зі столу зайве, щоб насолодитись десертом.

За збігом обставин я залишився в кімнаті сам з цією фіфою. Ви не соромтесь, сказала вона, дзвоніть будь коли. Я знаю, що мужчині буває важко без жіночої руки. А потім дістала свою візитку і простягнула мені.

Я чудово зрозумів її неоднозначні натяки. Ну прямо ангел милосердя. Тому сказав їй, що чудово даю собі ради з усім сам і швиденько направився до іншої кімнати.

В цю хвилину з’явився її чоловік. По його погляду можна було зрозуміло, що він здогадався, що тут відбувається, адже дружина не встигла заховати візитку до сумочки.

За десертом мужчина сидів мовчки і похмуро. Скуштувавши торт пара швиденько попрощалась з нами.

Тепер я точно підтвердив свій статус завойовника чужих дружин.

 Додому почав збиратися і я. І звісно, та сама дівчина Ліля, підійшла і невпевнено попросила провести її до квартири. Мабуть, господиня підбила її на такий крок.

Я не зміг відмовити. Проте дорогою попередив її, що не шукаю стосунків, бо не хотів морочити голову дівчині. Це все влаштували друзі. Не було бажання зустрічатись з нею із жалю.

Будучи вже вдома, на мій мобільний подзвонив невідомий номер.

– Ти вже вдома? Я так і думала, вона не в твоєму смаку. Ми зможемо зустрітись з тобою?

У телефоні почувся голос дружини мого колеги. Як же так? Я скинув дзвінок.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − seven =

Друзі були праві, не варто мене знайомити з дружинами