Думав, що перехитрить мене, але вийшло навпаки

Чоловік третю ніч не ночує вдома. Телефон вимкнув і пропав. Не знаю, чи пов’язано це якось з тим, що йому періодично телефонує «Вітя», який говорить високим жіночим голосом. Деколи цей «Вітя» пише моєму чоловікові повідомлення, типу, «Я вже стомилась чекати вечора», або «Цілую. Твоя киця».

Так, розумію, у «Віті» проблеми з гендерною самоідентифікацією. Жартую, звичайно… А що мені ще залишається робити в цій ситуації?

Я уже давно «пробила» всю інформацію про «Вітю». Йому, а точніше, їй трохи за двадцять, вчиться в училищі, чи то на швачку, чи на то на бухгалтера. Живе в одному з цим «прекрасних» зразків занепаду радянської архітектури, які називаються гуртожитками. Стою біля одного з них.

Це гуртожиток не студентський, а сімейного типу. Цілком ймовірно, що у «Віті» тут своя кімната. Вау, оце ж пощастило моєму чоловікові! Йому ж, бідолашному, напевно, сумно стало в нашій чотирикімнатній квартирі в центрі, йому сюди захотілось, до людей ближче. І до тарганів… Йому ж, напевно, наш сіамський котик набрид уже…

Підійшла ближче… На лавочці біля гуртожитку сидять дві дівчини років двадцяти. Обоє вдягнуті в обтислі джинси, поверх яких видніється «рятувальне коло». Я у свої 45 тричі на тиждень ходжу в спортзал і зважуюсь щодня, аби лишніх кілька грамів не набрати, а тут… І до однієї з таких «красунь» зараз пішов мій чоловік.

Дівчата відкоркували по пляшці пива і почала пити. Прямо з горла! Я дивилась на них чи то з огидою, чи то з жалем… Звичайно, я не Моніка Белуччі, але на свій вік виглядаю доволі непогано. Салон краси, правильне харчування, спортзал і вдало підібраний одяг грають мені на руку.

Я дивлюсь і щиро не розумію, невже справа у віці? Невже молоде, нехай і недоглянуте тіло, краще, ніж моє?

Дівчата допили пиво, залишили пляшки прямо на землі й пішли в під’їзд, голосно про щось розмовляючи.  Не без нецензурщини, звичайно! Високі манери!

Що ж, піду і я в той злощасний під’їзд. З «Вітьою» нарешті познайомлюсь. Треба ж зрозуміти, чим вона так підкупила мого чоловіка!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 + 15 =

Думав, що перехитрить мене, але вийшло навпаки