Два тижні я провів у мами. Моя дружина постійно захищалася за свого брата. Вона приділяла йому більше уваги. Стосунки у сім’ї зруйнувалися. Але дружина змогла зробити свій вибір.

Я з повагою ставлюся до родичів, але ненавиджу, коли вони переходять усі рамки. Моя дружина любить випікати. Вона талановита і весела. А ще – вона хороша мама. Ми разом виховуємо сина. Дружина постійно знаходить час на нього. При цьому Ганна працює. Брат моєї дружини дуже часто у нас гостює. Це пов’язано із тим, що мене нема дома і Ганна просить, щоб він зробив деякі речі, або допоміг у господарстві.

Мені це почало набридати. На вихідні Олег приходив в гості. Я ціную свій час. Коли в мене звільняється кілька годин, то їх я присвячую родині. Дружина не поспішала казати братові, що ми хочемо побути разом. Він продовжував розповідати якісь смішні історії.

Після того, як Олег пішов, я не витримав і почав казати, що її брат для неї став важливішим, ніж я. Вона розсміялася. У відповідь я почув самі скарги і обвинувачення. Дружина нарікала на те, що мене ніколи не буває вдома. Брат завжди поруч. Він дуже багато допомагає. І вона ніколи його не вижене.

Надто образливі мені виявилися ці слова. Після роботи я зовсім не хотів іти додому. Мені здавалося, що Ігор знову в нас. Я вирішив піти до мами. Мені захотілося поговорити з нею. У нас не дуже часто трапляються теплі розмови, але мені вже дуже хотілося виговоритися.

Найдивніше було те, що дружина зовсім не хвилювалася за мене. Вона не телефонувала, очевидно, їй було не цікаво, де я.

Коли я прийшов додому, вона повідомила, що позичила Олегу гроші до суботи. Але в мене на них були свої плани. Річ у тім, що я пообіцяв дати мамі їх на нову пральну машину. Тепер виходить, що своєї обіцянки не зможу дотримати.

В мене просто не було слів. Я не витримав і пішов з квартири. Мене прийняла мама. Тиждень я жив у неї. Мені не хотілося знати як моя дружина і її брат. Складалося враження, що проблеми мене не оминали. Я кохав Ганну. Вона була дуже дорога ля мене. Але її брат виявився дорожчим. Вона мала сама зрозуміти, з ким хоче жити.  Минув ще тиждень, я почав хвилюватися за Ганну. Ввечері, коли я прийшов з роботи до мами, вона сиділа на кухні і плакала. Коли я її побачив, то відразу захотів обійняти.

– Ти нас більше не залишиш? Мені тебе дуже не вистачало. Всі ці дні я думала про те, як не правильно вчинила.

– Все добре. Я і сам скучив. Ох, це була довга розлука. Як там Ігор?

– Брат виїхав за кордон. Гроші, які я йому зичила, витратив на документи.

– Дуже радий за нього.

Я повернувся додому. Ми були знову разом. Тепер ніхто не зможе розлучити нас з дружиною і сином.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 4 =

Два тижні я провів у мами. Моя дружина постійно захищалася за свого брата. Вона приділяла йому більше уваги. Стосунки у сім’ї зруйнувалися. Але дружина змогла зробити свій вибір.