Дві тисячі доларів – ціна цієї людини

Вікторія та Олексій познайомились восени, в хорошому ресторанчику. Вони довго вели листування в інтернеті, в черговий раз Олексій запропонував Вікторії зустрітись, та поспілкуватись тет, а тет.

Вікторія зазвичай не приймала схожих пропозицій, але вечір в неї був вільним, робочий тиждень був закінчений, і проводити його на одинці не дуже хотілось, тому вона зважилась на такий крок і прийняла пропозицію від знайомого по листуванню про, що пізніше дуже пожалкувала.

На зустріч прийшов гарно виголений чоловік, в діловому костюмі та з одною трояндою, просто як знак уваги приємно, але все ж можна було б взяти декілька квіток. Про те Вікторія не надала цьому значення. Вони чудово провели вечір, познайомились та розповідали один про одного, Олексій про себе, що він успішний підприємець, має свій власний бізнес і так далі. Вікторія про свою роботу та життя.

 

Під кінець Олексій попросив рахунок в офіціанта та розрахувався сказав, що його авто зараз у ремонті та, що Вікторію він посадить у таксі, щоб вона доїхала до дому, але готівки в нього немає, тому за таксі попросив жінку розрахуватись саму.

Вікторія не звернула на це уваги, чи то вино, чи Олексій так подіяли на дівчину, що вона зовсім перестала зважати на деякі речі увагу. Вже за місяць спілкування пара вирішила з’їхатись разом та жити. І знову ж таки переїхали вони жити, у квартиру Вікторії тому, що свою квартиру Олексій вирішив здати квартирантам, і від Вікторії краще добиратись на роботу, квартира в центрі все-таки.

Жили вони у двох, в цілому нормально, двоє працювали, ділили в дома справи порівну, купували продукти разом, все в них було, так би мовити, навпіл. Але от одне питання чому Вікторія яка працює на хорошій посаді на фірмі, має розділяти з Олексієм витрати навпіл, якщо він має власний бізнес? Отже, заробляти повинен краще. Машина, до речі так і до тих пір, все ніяк, не могла повернутись чомусь із ремонту.

 

Тим часом у Вікторії тяжко захворіла мама, їй потрібна була термінова операція на зір. Потрібно було часто доглядати за мамою, та зібрати необхідні кошти для операції. Вікторія продала для цього свої речі, дорогу шубу яку купували їй батьки на закінчення університету, і мала докласти туди свої заощадження. І коли вона кинулась до своєї схованки вона побачила, що грошей які вона відкладала немає. Звичайно вона зателефонувала одразу до Олексія, з запитанням де гроші? Олексій спочатку відмовлявся, а потім сказав, що взяв гроші тому, що йому дуже потрібні були для бізнесу віддати борги  та, що він не хотів про це казати Вікторії, щоб вона не переживала та. Запевнив, найближчим часом усе поверне назад.

У Вікторії не було часу чекати, вона обдзвонила усіх своїх рідних та близьких з проханням позичити необхідну суму для мами. Вони провели операцію, мама успішно пішла на поправку. Олексій зник сам, нічого не сказавши та грошей так і не повернув. Вікторія була дуже розчарована, але зрозуміла, що це була ціна Олексія, та більше не припускалась таких помилок.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × two =

Дві тисячі доларів – ціна цієї людини