Дитяча мрія двох друзів здійснилася лише в Олега. Артем не зміг досягнути очікуваного результату. Їхня дружба перестала існувати. Спочатку з’явилися заздрощі, а потім Артем пропав з життя Олега. Все змінив дзвінок Олега.

Олег і Артем завжди були найкращими друзями. Вони ходили разом до школи, допомагали один одному. Ще з самої школи хлопці знайшли спільну мову між собою. Їх також об’єднували спільні інтереси.

Секретів між друзями не було. Олег був імпульсивнішим, а Артем – спокійним. Хлопці ходили разом на боротьбу. Після цього, грали у футбол і дивились фільми про машини.

Хлопці знали, що у важкі часи вони можуть покластися один на одного. Олег вважав Артема своїм братом. Не було і жодного дня, щоб вони не проводили час разом.

Час проходив. Хлопці виросли справжніми красенями. Їм треба було визначатися із професією. Олег точно знав, що буде вчителем фізкультури. Артем хотів бути інженером. Але, щоб бути поряд з другом, він теж вирішив підтримати його ініціативу.

Хлопці дуже любили школу і цінували час, проведений у ній. Але прощання було не оминути. Так і завершився їхній навчальний рік. Між хлопцями було і багато, що відмінного. Олег завжди любив потрапляти в різні проблеми. Він намагався підбурювати Олега, але той не піддавався провокації. Одного разу Артем побився з однокласником, а Олег не заступився за нього. Деякий час хлопці просто не розмовляли між собою.

Після школи,хлопці таки вступили до університету. Вони будуть майбутніми вчителями фізкультури. Олег вчився багато. Вів працював багато над собою. Фізична підготовка була дуже важливою для нього. Артем вирішив, що він і так багато що вміє. Він пропускав пари і зовсім не готувався до занять. Через деякий час Артема відрахували з університету. Олег залишився сам. Йому дуже не вистачало друга.

Після завершення університету, Олег приїхав в село. Він хотів зустрітися із друзями дитинства. Особливо – з Артемом. Він пішов до нього додому. Але там нікого не було. Хата закрита, а подвір’я занедбане.

По дорозі Олег зустрів його тітку. Він взяв контакти хлопця. Вона повідомила, що Артем зараз працює в місті і добре заробляє. Це здалося дивним Олегу. Друг би з ним так не вчинив. Давно би прислав якусь звістку про себе.

Коли Олег зателефонував до Артема, то виявилося, що він одружився на власниці фабрики.

– Друже, радий тебе чути. Як ти?

– В мене все добре, і хоч я не отримав освіти, але живу добре. А ти як? Зарплати вистачає?

– Та я ще не влаштувався на роботу. Тільки в пошуках.

– Ого, ще сидиш на шиї у батьків? Вибач, але мені треба йти.

Олег був шокований. Від їхньої дружби нічого не залишилось. Артем був холодним з ним. Одного разу Артем приїхав у справах разом зі своєю дружиною в рідне село. Він прийшов до стадіону, де колись грались із Олегом у футбол, повернув до школи. Все згадувало про друга. Дружина Артема ненавиділа село. Вона повернулась. Артем навідався до Олега. Але друга вдома не було. Мама сказала, що він став викладачем в університеті.

Пройшли роки. Хлопці стали справжніми мужчинами. Олег мав свою сім’ю, а Артем розлучився з дружиною. Одного разу, коли Олег з сином прогулювався стадіоном в селі, Артем їх побачив. Чоловіки міцно стиснули руки один одному. Артем попросив пробачення у Олега. Вони знову повернули свою дружбу, яка була перевірена рокам.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 + 8 =

Дитяча мрія двох друзів здійснилася лише в Олега. Артем не зміг досягнути очікуваного результату. Їхня дружба перестала існувати. Спочатку з’явилися заздрощі, а потім Артем пропав з життя Олега. Все змінив дзвінок Олега.