Дитина просто заважає моїй колишній дружині

Я був на роботі, коли мені зателефонувала мама і сказала, що дзвонила Маша, вона віддає нашу доньку у село до бабусі завтра. Причини ніхто не знає, напевно, наша донька їй заважає.

Маша – це моя колишня дружина. Ми розлучилися, бо вона мені зрадила та як я потім дізнався це було не один раз. Я не міг такого прийняти, проте я дуже любив нашу донечку Дарину та хотів забрати її до себе, їй було лише 5 років. Нам добре коли дитина в місті, кожних вихідних ми забирали маленьку до нас, бабуся була їй наче мама, доглядала, помила, нагодувала. І ми ходили завжди гуляти до парку, усі були щасливі.

А дружина не промах, через місяць вже знайшла і ще когось іншого. Її сім’я теж не могла нічого вдіяти та якось на неї вплинути, вони жили в селі, а контролювати дорослу дівчину теж не правильно.

Ми хочемо забрати дитину до себе, але ж вона не дає. Їй вигідно, я ж плачу аліменти. Зручно, гроші бере, а дитині нічого не дає і не доглядає її. Окрім її гульок та різних чоловіків у домі вона ще й почала зловживати алкоголем. Дівчинка вже й не запам’ятовує імена маминих нових друзів.

Ми б хотіли позбавити її батьківських прав, але коли приїжджає соціальна служба у домі все прибрано і чисто, донька охайно одягнена і все добре.
А дочку віддає в село, щоб дитина відпочила трохи від міста, але це не літо, дитина повинна ходити до дитячого садочку. І сама Даринка цього не хоче.
Дитина просто заважає моїй колишній дружині, і вона просто готова кудись її відвезти.

Як так можна, я не розумію? І поки що не можу нічого вдіяти.
Хіба спробувати домовитись власне із колишньою, але ж їй і так добре, вона гроші отримує й про дитину піклуватись не потрібно – зручно.

Коли ми одружувались вона ж зовсім такою не була, була хорошою і чуйною, хоч і виховувалась у не благополучній сім’ї.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − two =

Дитина просто заважає моїй колишній дружині