Генеральне прибирання у гаражі

Вирішив я якось зробити генеральне прибирання у своєму гаражі. Викинути усі не потрібні речі, а щось можливо комусь і віддати. Прийшов до мене сусід, подивитись що це я таке роблю, що усі речі порозкидані. Ми сидимо говоримо, а перекладаю деякі речі. У мене було чотири місця для речей, що здивувало сусіда: перше – хороші речі, які треба скласти; друге – хороші, але старі речі, лопати, граблі, те що потрібно відвезти на дачу; третє – те, що на сміття; четверте – те, що здам на металолом.

Сусід ходить оглядається.
– А чого ці ломи на металолом? Наче добрі ще.
– Та ні, вони вже такі ржаві, і от хвостик внизу відламаний. Мені вже з нього користі не буде, а от за метал які-не-які гроші візьму і заважати не буде.
– Ну так-так! – погоджується сусід. – А ці шини, що теж вже не добрі?
– Та вони вже лисі, як моя голова, куди їх?
– Не викидай, а може якісь клумби зробили б у дворі?
– Тобі все не викидай, ти як твій батько, тільки згадай як довго ви розгрібали його гараж, після продажу машини. Ти й сам свою не мав куди загнати. Лише трохи звідти вивезли металолому, а решта, майже вантажна машина, купа сміття. Так я бачу й у твоєму гаражі щось назбирується зараз. А то ж усе точно знадобиться!
– Я можу загнати машину у свій гараж!
– Але чи чистий він, скільки там лише шин із попереднього твого автомобіля, ти ж не маєш на що їх одягати тепер. Можна продати чи як ти кажеш хоча б клумби зробити, і вже матимеш як вільно пройти повз авто.
Я теж свою можу загнати у свій гараж, але є багато речей, які просто не потрібні і лише займають місце.
– А ти прибирай-прибирай собі свій, до мене не лізь! – обурився сусід.
– Ну, а ти не лізь до мого хламу.
– Гаразд, вибач, знайшли за що сваритись. – сусід простягає руку.
– Погоджуюсь.

Чоловіки потисли одне одному руки. Сусід ще трохи посидів, але чоловіки вже мало перекидались словами. Він попрощався і пішов назад додому.

А через тиждень, на вихідних, дзвонить мій дорогий сусід, каже треба допомогти розібрати речі в гаражі. Думаю що ж це так на нього вплинуло, а то він коли виїжджав пошкрябав дверцята автомобіля.
А шини ми й справді продали. А на ці вторговані гроші – пофарбували наші гаражі. Усім було потрібно трохи виразити свої емоції.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eighteen − thirteen =

Генеральне прибирання у гаражі